Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЦЕ – ОДНЕ З "НАЙМОЛОДШИХ" СВЯТ В УКРАЇНСЬКОМУ КАЛЕНДАРІ, ЯКЕ З'ЯВИЛОСЬ ПІСЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ОСНОВНОГО ЗАКОНУ КРАЇНИ

День Конституції – це єдине державне свято, згадка про яке є в самому тексті Основного закону (стаття 161)

Ухвалення Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція 1996 року, з деякими змінами і доповненнями, діє в країні і в даний час. З того часу в Конституцію України зміни вносились 6 разів.

До 23-ї річниці Конституції України 26 червня  2019 року в приміщенні Охтирського районного будинку культури проведено культурно-мистецький  захід «У мирі й любові живи Україно!», в рамках якого відбулось відкриття районного етапу обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю», присвяченого 30-й річниці Незалежності України, а також започатковано  районний краєзнавчий проект «Вишивана карта Охтирщини» за участю народних майстрів району.

З вітальними словами  до присутніх  звернулися  заступник голови Охтирської районної ради В.Шевченко та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Охтирської районної державної адміністрації Н.Шаталова.

У програмі взяли участь кращі художні колективи та окремі виконавці Охтирщини, серед яких зразковий ансамбль естрадного співу «Флеш» (керівник Ірина Дьяченко), зразкові ансамблі танцю «Жарт» (керівник Ярослава Кривцун), народний ансамбль пісні і танцю «Горлиця» (керівник Іван Кандауров), ансамбль танцю «Сувенір» КЗ «Охтирський  районний  будинок культури», вокальне тріо «Довжичаночка» Довжицького СБК, вокальне тріо «Струни серця», вокальний ансамбль «Олешняночка» Олешнянського СБК, військовий духовий оркестр в/ч 2276 (диригент С.Войченко), солісти Надія Йосипок, Анастасія Павленко, Сергій Войченко, Ольга Остапенко,  Мар’ян Пуляк та Людмила Гаврильченко.

У фойе було розміщено виставки Охтирського Центру з  надання безоплатної вторинної правової допомоги  «Знаю!Дію!Захищаю!» та профорієнтаційна виставка в/ч 2276 «Народ і гвардія єдині».

ще фото