Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОХТИРЩИНА: ТАЛАНТ, ПОМНОЖЕНИЙ НА ПРАЦЮ

У приміщенні Охтирського районного будинку культури проведено урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва «Талант, помножений на працю».

Працівників культури району привітали і вручили грамоти голова Охтирської районної державної адміністрації А.І. Коваль, начальник відділу культури і туризму Охтирської районної державної адміністрації Н.М.Шаталова.

«Зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого рідного краю» - з таким закликом звернувся голова райдержадміністрації Анатолій Коваль до присутніх.

Керівник району подякував працівникам сфери за їх плідну працю та побажав здійснення життєвих планів щоб кожен день був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення і життєвих перемог.

У рамках святкування відбувся культурно-туристичний пленер за туристичним напрямком Охтирка – Тростянець – Охтирка. В ході проведення пленеру його учасники – працівники культури Охтирського району – мали змогу познайомитися з пам’ятками історії та культури Тростянеччини.

Складовою частиною святкування стало проведення святкового вогнику, культурно-розважальну програму якого підготували працівники культури Грунської сільської ради.