Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОХТИРЩИНА: ВІДРОДЖУЄМО КУЛЬТУРУ НА СЕЛІ

 

Один із напрямів нової соціальної політики держави передбачає створення сучасних умов життя на селі.

В рамках робочої поїздки до села Грунь голова Охтирської райдержадміністрації Анатолій Коваль відвідав КЗ «Грунська дитяча музична школа».

У ході зустрічі з керівництвом, викладачами та учнями закладу Анатолій Іванович привітав їх з перемогами в міжрегіональних, обласних конкурсах та фестивалях.

Керівник регіону проінформував присутніх, що в районі активно проходить реалізація завдань і соціальних ініціатив Президента України щодо створення належних умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини. У рамках яких, в цьому році, тільки на капітальний ремонт музичної школи виділено 22 тисячі гривень нафтових коштів.

«Капітальний ремонт цього закладу це один з кроків припинення негативних процесів у соціальній сфері сіл Охтирщини, досягнення позитивних зрушень у забезпеченні життєдіяльності сільського населення», - наголосив Анатолій Іванович.

– Питання діяльності закладів культури на селі сьогодні – серед пріоритетів у роботі органів державної влади, місцевого самоврядування, – зазначив очильник району.

Як наголосив заступник голови облдержадміністрації Сергій Слизький, в рамках прес-туру по Недригайлівщині, «Створення сучасних умов життя на селі – першочергове завдання влади на місцях. Якщо в селі діє культурно-мистецький осередок, працює дитячий садок, бібліотека, це сприяє комфорту жителів, їх змістовному дозвіллю, вихованню дітей. Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ поставив стратегічне завдання – створити умови для доступу людей до культурних послуг, відродити культурну інфраструктуру села і Сумщина його виконує. Зберігаючи культуру, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього регіону».