Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУВСЯ VІІІ–Й РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ПЕРВОЦВІТ»

У приміщенні Охтирського районного будинку культури відбувся VІІІ–й районний фестиваль дитячої творчості «Первоцвіт».

З привітаннями до гостей та учасників фестивалю звернулися заступник голови Охтирської районної державної адміністрації Устинова В.М., заступник голови Охтирської районної ради Шевченко В.М. та представник Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Бойко О.В.

Виступаючи перед присутніми Валентина Устинова звернула увагу на значну підтримку держави щодо розвитку творчих здібностей дітей в рамках "Року дитячої творчості" та нових соціальних ініціатив Президента України.

У програмі фестивалю взяли участь кращі художні колективи та окремі виконавці Охтирщини, серед яких зразковий ансамбль естрадного співу «Флеш», ансамбль бального танцю «Карнавал», ансамбль танцю «Жарт» Охтирського районного будинку культури, зразковий хореографічний ансамбль «Сонячні зайчики» Хухрянського СБК, хореографічний ансамбль «Зірочки» М. Павлівського СБК, хореографічний ансамбль «Конфетті» Комишанського СБК, вокальні ансамблі «Джерельце» Сонячненського СБК, вокальний ансамбль «Чарівний ключик» та вокальний квартет «Вірні друзі» Грунської ДМШ, вокальний дует «Кришталеві дзвіночки» Бугруватського СБК та вокальний дует Сонячненського СБК, солісти Юлія Курило з Комишанського СБК, Влада Бондар з В’язівського СБК, Руслана Мурай з Бугруватського СБК, Яна Дейко з Малопавлівського СБК, Володимир Глечян з Жовтневського СК та інші.

У фойє районного будинку культури було оформлено виставку дитячих робіт. Учасників фестивалю нагороджено дипломами та солодощами.