Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ДО 1025-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ

Стан виконання в Охтирському районі завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі обговорено на відкритому засідання комісії Охтирської районної державної адміністрації зі сприяння додержання законодавства про свободу совісті та релігійні організації в Охтирському районі.

 

Даний захід відбувся в Охтирській районній центральній бібліотеці де сьогодні було відкрито мистецько-книжковий вернісаж «Ікона – символ благості, добра і краси».

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ніна Шаталова проінформувала присутніх про заходи, що відбуваються та будуть проведені в Охтирському районі.

«До святкування ювілею хрещення Русі в кожному населеному пункті, в закладах освіти, культури передбачено проведення зустрічей з духовенством, тематичних виховних годин, уроків духовності, диспутів, бесід, виставок історичної літератури та виставок творчих робіт»,– повідомила посадовець.

«1025-річчя офіційного хрещення Руси-України – чудова нагода для керівників місцевого самоврядування максимально активізувати свою співпрацю з релігійними організаціями на ниві поновлення історичної справедливості щодо останніх, підготовки та реалізації спільних проектів, створення сприятливих умов для розгортання конфесіями своєї соціально значущої діяльності» - наголосив настоятель Михайлівської церкви отець Георгій, який також ознайомив присутніх з історією християнства.