Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

АНАТОЛІЙ КОВАЛЬ: ВЛАДА ОХТИРЩИНИ ТА РЕЛІГІЙНІ ГРОМАДИ ПРАЦЮЮТЬ НА БЛАГО ГРОМАДСЬКОСТІ РАЙОНУ

Анатолій Коваль разом з головою районної ради Сергієм Кірічком зустрівся з активом релігійної громади церкви Воскресіння Господнього Української Православної Церкви, що будується в селі Грунь.

«Президент України Віктор Янукович ставить, перед владою всіх рівнів, завдання тісної взаємодії з релігійними організаціями та вжити додаткових заходів з упорядкування та будівництва культових споруд, благоустрою прилеглої до них території - з цим Охтирщина справляється добре», - на цьому наголошують керівники району.

Основною впливовою конфесією, яка діє на території Охтирського району, є Українська Православна Церква. Районна влада завжди співпрацює з релігійними громадами та сприяє подоланню негативних проявів у релігійному середовищі та стабільності міжконфесійного взаєморозуміння, злагоді та співробітництву організацій різних віросповідань.

Анатолій Іванович зазначив, що ці питання постійно тримаються на контролі влади, про що свідчить факт, що між конфесіями не виникає конфліктних ситуацій.

Станом на цей час в Охтирському районі завершуються роботи по будівництву церкви Воскресіння Господнього УПЦ (с. Грунь), йде будівництво каплички св. Миколая (с. Жовтневе) та проводяться роботи по відродженню Свято-Троїцької церкви УПЦ (с. Довжик).

«На привеликий жаль будівництво каплички поблизу с. Лутище Української греко-католицької церкви зупинено на невизначений термін», - повідомив Анатолій Іванович.