Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Делегація Охтирського району взяла участь в Урочистій Академії до 1025-ліття хрещення Київської Русі

 

26 липня в Національному палаці мистецтв «Україна» за участю керівництва держави, духовенства, представників дипломатичного корпусу відбулась Урочиста Академія, присвячена 1025-літтю хрещення Київської Русі.

Участь в урочистостях взяла делегація від Охтирського району на чолі з заступником голови райдержадміністрації Валентини Устинової та представником комісії Охтирської районної державної адміністрації зі сприяння додержання законодавства про свободу совісті та релігійні організації в Охтирському районі Ніни Шаталової.

З нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі глава держави звернувся з вітальним словом до всіх присутніх та привітав Блаженнішого Митрополита Володимира з Днем Тезоіменитства.

Після офіційної частини Урочиста Академія продовжилася святковим концертом.

На сцені виступили Національна заслужена академічна капела України «Думка», вокальна формація «Піккардійська терція», Муніципальний академічний камерний хор «Київ», Галицький академічний камерний хор, міжконфесійний християнський хор, зразковий дитячий хоровий колектив «Забава», а також народний артист України Олександр Пономарьов.