Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОХТИРЩИНА ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ ІМ. ОСТАПА ВИШНІ «ГРУНСЬКІ УСМІШКИ»

Охтирська районна державна адміністрація запрошує бажаючих до участі у Всеукраїнському фестивалі виконавців і авторів гумору і сатири, фольклорного мистецтва ім. Остапа Вишні «Грунські усмішки».

За перемогу у фестивалі можуть поборотися виконавці у розмовному, вокальному, хореографічному, інструментальному, цирковому жанрах, фольклорні колективи та солісти, автори гумору та сатири.

Прийом заявок триває до 13 вересня цього року. Вік учасників не обмежується.

Заявки на участь слід надсилати до творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» за адресою: 01001, Україна, м. Київ-1, вул. Хрещатик, 22, а/с В-393 та за тел. (095) 794-03-52. e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Контактний телефон: (050) 358-67-78 Герасимов Віктор Володимирович

"Метою заходу є сприяння популяризації сучасного мистецтва, виявлення обдарованих виконавців та авторів у різних жанрах, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні населення", -розповіла заступник голови райдержадміністрації Валентина Устинова.