Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СПОВІДЬ ТВОРЧОЇ ДУШІ. МАЛОПАВЛІВСЬКА ГРОМАДА ВІДЗНАЧИЛА ТРИ СВЯТА ОДРАЗУ

6 березня 2016 року Малопавлівська громада відзначила 3 свята відразу: Масляну, Міжнародний жіночий день та 20-річчя Малопалівського сільського будинку культури

«Сповідь творчої душі» - саме так називався захід, який надав можливість жителям громади відвідати заходи за різними вподобаннями: виставку декоративно-ужиткового мистецтва, катання на кінних трійках, що були надані ПСП «Комишанське» (керівник В.І. Зубко), шашлики, млинці, вареники, розважальні програми для дітей, дискотека для молоді, вшанування всіх директорів, художніх керівників, аматорів Малопавлівського СБК, колективів, що носять звання «народний» і «зразковий».

Вітання і подарунки, серед яких необхідна для повноцінної діяльності сільського закладу культури річ – сучасний комп’ютер, з найкращими побажаннями вручили сільський голова Т.М. Резниченко, головний спеціаліст Сумського ОЦНТ О.В. Бойко, начальник відділу культури і туризму Охтирської районної державної адміністрації Н.М. Шаталова, депутат Охтирської районної ради С.О. Котляревський. Пісенні вітання прозвучали у виконанні колективу «Сусідка» Малопавлівського СБК, гостей з Пологівського СБК – дуету у складі Людмили Гаврильченко та Володимира Губаренка та інших виконавців. Хореографічні композиції подарували колективи «Сузір’я», «Оріон», гості з Охтирки.