Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

«БІБЛІОТЕКА І МОЛОДЬ: ПОШУК ІДЕЙ, МАЙСТЕРНІСТЬ, СПІВПРАЦЯ»

В районній центральній бібліотеці для бібліотекарів Охтирщини була проведена візуальна лабораторія «Бібліотека і молодь: пошук ідей, майстерність, співпраця»

Директор КЗ «Охтирська РЦБС» Ольга Андоленко у своєму виступі  на тему: «Бібліотека в умовах децентралізації» поділилася досвідом роботи бібліотек Польщі та звернула увагу присутніх на те,  що зміни, котрі проходять в нашій країні, змінюють місце і роль публічних бібліотек в суспільстві, ставлять перед ними нові завдання, викликають необхідність інноваційної діяльності, пошуку сучасних форм і методів обслуговування молоді, нових шляхів і засобів функціонування.

Запрошений на захід представник громадської організації «Молодіжний центр» Радіон Дубровка ознайомив присутніх   з  новими формами соціокультурної діяльності, роботу в рамках проектів з метою активізації молоді.

                          

Питання «Бібліотека і молодь: місце де всім цікаво»  висвітлила провідний методист А.С. Шелудько. Вона  презентувала зарубіжний досвід,  розповіла про інновації, які варті впровадження в бібліотеках , про пошук нових ідей  залучення до бібліотек користувачів юнацького віку. Крім того,  бібліотекарі  заслухали консультацію  бібліотекаря І категорії  відділу обслуговування РЦБ  Н.В. Грибової «Бібліотека – територія навчання та спілкування».

Бібліотека має бути наближена до користувачів, враховуватии їхні інтереси і потреби. Вона не може існувати, якщо в ній не зацікавлене населення і якщо воно не готове її підтримати.