Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ КОРИСТУВАЧІВ: ВИКЛИКИ ЧАСУ І ЗАВДАННЯ БІБЛІОТЕК

В районній центральній бібліотеці Охтирщини відбувся семінар «Героїко-патріотичне виховання як фактор консолідації українського суспільства». У заході взяли участь бібліотекарі Охтирського району

Відкрила семінар директор КЗ «Охтирська РЦБС» Ольга Андоленко. У своїй доповіді «Патріотичне виховання користувачів: виклики часу і завдання бібліотек» вона  націлила бібліотечних працівників на важливу місію виховання справжніх патріотів своєї держави та підкреслила особливе значення бібліотек в теперішній непростий час. 

Ольга Андоленко познайомила присутніх з діяльністю проекту «Врятувати від забуття» - випуском альбомів "сімейних історій" та сітілайтів «Не забудемо...», в рамках програми «Місце зустрічі – Діалог» за підтримки Німецького федерального фонду «Пам'ять, Відповідальність та Майбутнє».


Голова Охтирської районної ради ветеранів Тамара Кучеренко запросила бібліотекарів взяти участь у спільних заходах, присвячених 71-річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
Також методична служба районної центральної бібліотеки підготовила методичні рекомендації «Я не просто українець, я – великий патріот» (героїко-патріотичне виховання в бібліотеках). Провідний методист А.С.Шелудько наголосила на доцільності поєднання різноманітних методів і форм патріотичного виховання, уникнення формалізму і одноманітності, насичення їх патріотичними емоціями, запропонувала активно використовувати приклади мужності і звитягу захисників України як з історичного минулого, так і нинішніх воїнів-героїв.