Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

«ВІЗЕРУНОК ПІСНІ Й ВИШИВАНКИ»

Лейтмотивом творчого звіту народного академічного хору комунального закладу «Охтирський РБК» став неповторний візерунок двох святинь українського народу – пісні та вишиванки.

19 травня 2016 року відділ культури і туризму презентував нову акцію в ході проведення свята вишиванки. Глядачам, що прийшли на захід в вишиванках, вхід до глядацької зали безкоштовний. Цією цікавою ідеєю скористались багато шанувальників народного академічного хору та відвідувачів Охтирського районного будинку культури. 

Тематичний вступом до заходу були твори А. Пашкевича «Дума про Україну» та «Два кольори» О. Білаша. В концертній програмі прозвучало чимало творів українських та світових класиків: М. Леонтовича, В. Стеценка, О. Білаша, М. Огінського, Й. Брамса та інших. З особливим піднесеним настроєм сприймалися твори Т.Г. Шевченка, а пісня Л. Лепкого «Ой, видно село» звучала на біс. Успіх хору – це талант кожного з учасників помножений на високий професіоналізм його диригента Лариси Крошки та концертмейстера Олени Кокотової - відданих своїй справі, талановитих і творчих фахівців.

Колектив є улюбленцем шанувальників класичного мистецтва, постійним учасником урочистих подій, районних культурно-мистецьких заходів.