Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПРЕДСТАВНИКИ ОХТИРЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «СХОДИНКИ ДУХОВНОСТІ»

Учні Лантратівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад узяли участь у щорічному обласному Фестивалі «Сходинки духовності» в номінації «Фольклорна творчість» (учитель предмету «Християнська етика в українській культурі Залавська Л.А.).

Метою проекту Фестивалю було подолання морально-духовної кризи суспільства, поєднання зусиль держави, громадянського суспільства, Церкви у створенні високодуховного середовища через популяризацію основ християнського світогляду, забезпечення морально-етичного виховання учнівської та студентської молоді.

На розгляд журі учнівським колективом було представлено програму сценарію свята «Людина починається з добра» через яку діти популяризували культурне надбаннями українського народу та формування моральних норм і цінностей на основі традиційного для України християнського вчення.

Колектив було нагороджено грамотою,  грошовою премією, літературою на християнську тематику, солодкими подарунками та канцелярськими приладдями.