Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

БІБЛІОТЕКИ ЯК ОСЕРЕДКИ ІНФОРМУВАННЯ ПРО РЕФОРМИ У ДЕРЖАВІ

Про актуальні питання діяльності бібліотек в умовах децентралізації, перспективи розвитку та виклики, які постали сьогодні перед бібліотечними закладами, йшлося під час круглого столу бібліотечних працівників КЗ «Охтирська РЦБС» на тему: «Бібліотеки як осередки інформування про реформи у державі  та забезпечення суспільної підтримки змін», що відбулось в Охтирській районній центральній бібліотеці.   Директор КЗ «Охтирська РЦБС» Андоленко О.М. звернула увагу присутніх: «В країні, де все ще досить багато дезінформації та пропаганди, бібліотеки  є своєрідними мостами, що надають громадянам своєчасну та актуальну інформацію.

Коли реформа децентралізації все більше входить в наше життя, і зовсім нового, перспективного значення набувають села. То ж саме бібліотечні працівники, зрозумівши суть реформи, можуть донести, роз’яснивши її, і до інших».

Учасники дізнались більше про адміністративну реформу та її вплив на бібліотечну діяльність і зробили висновки, що основним завданням реформ є побудова чіткої, логічної системи місцевого самоврядування, здатної забезпечити нормальне та комфортне життя громадам.