Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ВІДБУВСЯ ХІІ–Й РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ПЕРВОЦВІТ»

Сьогодні в приміщенні Охтирського районного будинку культури відбувся ХІІ–й районний фестиваль дитячої творчості «Первоцвіт».

З привітаннями до гостей та учасників фестивалю звернувся голова  Охтирської райдержадміністрації Віталій Супрун, який запевнив, що влада і надалі буде докладати всіх зусиль для розвитку дитячої творчості в районі.

У програмі фестивалю взяли участь кращі художні колективи та окремі виконавці Охтирщини, серед яких зразковий ансамбль естрадного співу «Флеш», зразковий ансамбль 
танцю «Жарт», вокальний ансамбль «Родзинки» КЗ «Охтирський  районний  будинок культури», зразковий хореографічний ансамбль «Сонячні зайчики», хореографічний колектив «Карамельки» Хухрянського СБК, зразковий хореографічний ансамбль «Сузір’я» та ансамбль танцю «Оріон» М. Павлівського СБК, вокальний ансамбль «Живчики» та дитячий колектив «Перлинки» з  Бугруватого, вокальний квартет «Козаки» Лантратівського СБК, вокальний ансамбль та Ангеліна Богданець  з Грунської ДМШ,  Дмитро Бережний з Куземинського СБК, Дар’я Архипенко з Олешні, Дарина Канькало з Олениного,  В.Гончар з Чупахівки та інші.

Закінчилося  дійство  піснею «Омріяна земля» у виконанні учасників зразкового ансамблю естрадного співу «Флеш» Охтирського РБК.

Перший заступник голови Охтирської райдержадміністрації Н.В.Окрайченко та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Охтирської районної державної Н.М.Шаталова вручили учасникам дипломи.

У фойє районного будинку культури було оформлено виставку дитячих робіт.