Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПРОВЕДЕННЯ ДРУГОЇ ПРЕМІЇ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ SOCIAL PROJECT AWARDS

З 01 липня до 29 серпня 2018 року проводиться II премія соціальних проектів SocialProjectAwards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та підтримки компанії «Цитрус»

Церемонія нагородження переможців відбудеться 08 грудня 2018 року в Одеському театрі опери та балету.

ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ – СУКУПНІСТЬ ПЕВНИХ ПРАВИЛ

Популярність здорового способу життя зростає з кожним днем все більше та усе стрімкіше. Кожен хоче бути здоровим, відчувати силу та бадьорість не тільки свого духу, а й тіла

Здоровий спосіб життя – сукупність певних правил, дотримуючись яких, людина довше може залишатись бадьорою та здоровою, а також енергійною та все ж таки щасливою. Адже якщо у людини нічого не болить та вона гарно себе почуває, відповідно, вона може займатись улюбленою справою, яка і приносить їй задоволення, бути з близькими та рідними, дарувати їм своє тепло та ласку.

НА СУМЩИНІ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ 6 РЕГІОНАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА БАЗІ ВИЩИХ ПРОФЕСІЙНИХ УЧИЛИЩ

Актуальні питання функціонування таких центрів розглянули учасники круглого столу на чолі із заступником голови облдержадміністрації Миколою ПОДОПРИГОРЮ на базі Роменського ВПУ

Така ініціатива значно посилить патріотично-виховну складову у навчальному процесі. А в перспективі Центри стануть осередками для практичних та теоретичних занять не лише для дітей та молоді, але і для всього населення.

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗМОЖЕ ОСОБИСТО ЗАПИТАТИ МИКОЛУ КЛОЧКА ПРО ХВИЛЮЮЧІ ТА АКТУАЛЬНІ ТЕМИ

22 червня голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зустрінеться і поспілкується з представниками молодіжного середовища у рамках проекту «Запитай у мене особисто»

Суть проекту полягає в організації особистого прийому громадян з числа молоді головою облдержадміністрації Миколою Клочком, під час якого будь-хто із представників молодіжного середовища нашої області може особисто зустрітися з головою та поспілкуватися на хвилюючі та актуальні теми.

15 ДІТЕЙ З ДОВЖИКА ТА ОЛЕШНІ ОТРИМАЛИ ПУТІВКИ ДО ДТВ «КОСМОС»

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Наталія Окрайченко своє чергове засідання провела комісія по  розподілу путівок для дітей пільгових категорій дітям Охтирського району на І зміну до ДТВ «Космос» з 10 до 30 червня 2018 року

Враховуючи заяви батьків, документи, підтверджуючі  пільгову категорію, комісією вирішено направити  2 дітей з Довжицького НВК (діти із малозабезпечених сімей) та 13 дітей із Олешнянського НВК (2 дітей соціальної сфери села, 11 дітей із малозабезпечених сімей)  на оздоровлення  за списком.