Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПЕРЕВІРКА ТАБОРІВ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ НА СУМЩИНІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НЕ ЗАРАДИ САМОЇ ПЕРЕВІРКИ, А ЗАДЛЯ ЗАХИСТУ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ

На цьому під час апаратної наради в облдержадміністрації наголосив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталій МОІСЕЄНКО

Віталій Моісеєнко повідомив тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині КУПРЕЙЧИК і учасникам апаратної наради про обставини щодо кричущого випадку, коли без погодження Головного управління відкрито ІI зміну в Сумському оздоровчому таборі «Орлятко».

«На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 24 квітня цього року Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області здійснює позапланові державні заходи нагляду за всіма оздоровчими таборами, – розповів посадовець. – На жаль, до табору «Орлятко» наші співробітники взагалі не були допущені. Ми не змогли перевірити ні стан дотримання санітарних норм, ні списки постачальників продуктів харчування до цього закладу. Згодом керівник закладу таки надав відповідні документи до міського управління Держпродспоживслужби. Наше управління сьогодні перевірить цю інформацію і зробить відповідні висновки».

За словами Віталія Моісеєнка, перевірка таборів оздоровлення та відпочинку на Сумщині здійснюється не заради самої перевірки, а задля захисту життя і здоров’я дітей. Тому Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області має безперешкодно виконувати свою роботу не залежно від форми власності табору оздоровлення та відпочинку.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло ДУБРОВСЬКИЙ зазначив, що завтра в таборах відпочинку працюватиме комісія щодо питань їх атестації, члени комісії планують відвідати і «Орлятко».