Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩІ ПРОЕКТИ ТА ПРАКТИКИ У СФЕРІ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

Майже 70 осіб, серед яких  фахівці з питань молодіжної політики міст, районів та ОТГ області, керівники та автори проектів, що ставали переможцями обласного конкурсу, громадські активісти, автори кращих молодіжних практик взяли участь у обласному форумі «Молодь Діє»

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ, вітаючи учасників форуму, зазначив, що Сумська область є лідером з фінансування молодіжної політики. «Безумовно, молодь – рушійна сила у розбудові громадянського суспільства та змін на краще. 

Ви маєте відчувати себе значущими тут, на Сумщині, а завдання влади – створити умови та зацікавити вас впроваджувати саме на місцях свої кращі ідеї та проекти».

Один із переможців у номінації «Кращі молодіжні практики» Віталій СУЩЕНКО представляв  Кролевецький молодіжний клуб «Джура» (практика вишкільного таборування «Дубовицька Січ»), куди з 2013 року щорічно приїздить близь 100 осіб учнівської та студентської молоді з усієї Сумщини. «Загартовуємо в дусі гри «Джура». Це і проживання у наметах, і стрільба з лука, і, насамперед, досвід поведінки в різних екстремальних ситуаціях», – розповів Віталій.

Серед інших переможців у цій номінації – ініціативна група міста Тростянець «MOLODI», Центр освіти дорослих м. Суми «Education for Life» (Театральні студії для дорослих),  ГО «Сумська молодіжна організація «ЛІЦЕЙ» (Наметовий Табір Учнівського Самоврядування «ТУСА») та Благодійна організація «Громадський фонд «Суми».

У номінації «Кращий молодіжний проект» перемогу здобули 5 учасників: Проект «Eco clean» ГО «Новий світ»; проект «Школа студентських ініціатив» ГО Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність»; проект «Школа патріотів» ГО «Патріотична Молодь Ямпільщини»; проект «Грані успіху» Громадська  організація «Товариство допомоги особам з інвалідністю «Турбота» та проект «Я молодий – я мрію – я працюю» Громадська  організація «Рада молодих вчених».