Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ СТАРТУЄ ПРОЕКТ, ЩО ПЕРЕДБАЧАЄ СТАЖУВАННЯ МОЛОДІ В ОРГАНАХ ВЛАДИ

Вже завтра, 12 листопада, на базі СумДУ, стартує регіональний етап державної програми ознайомлення молоді з публічною адміністрацією та процесами державотворення «Державотворець»

Цей захід буде проходити з 12 по 19 листопада. Загальна кількість учасників – 20 осіб.

Програма включає освітньо-практичний блок, який передбачає теоретичну складову та прикладний аспект, що полягає в здійсненні практичного ознайомлення з роботою органів публічної влади, бізнесу та громадського сектору. 

Також програмою заходу передбачено виступи представників органів влади, громадських організацій, бізнесу та ЗМІ; ораторське мистецтво, сесії з лідерства, інтерактиви щодо протидії корупції, спілкування з топ-керівниками та навчальні візити.

Метою програми є ознайомлення молоді з публічною адміністрацією та процесом державотворення, діяльністю засобів масової інформації, бізнесу та громадського сектору, її залучення до розроблення, ухвалення управлінських рішень і контролю за їх виконанням.

Відкриття програми – 12 листопада о 9.30 в приміщення СумДУ, Н-корпус, аудиторія 316

Довідково. Програма була ініційована у 2018 році Міністерством молоді та спорту України та Українською академією лідерства. В цьому році програма реалізовувалася також спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України та за підтримки проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI), Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Другий рік поспіль, за ініціативи Міністерства молоді та спорту України та Української академії лідерства за підтримки проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI) в Україні реалізовується проект, спрямований на ознайомлення молоді з публічною адміністрацією та процесами державотворення «Державотворець».

Ця програма функціонувала на національному рівні та вбачала  головним завданням ознайомити молодь з публічною адміністрацією та процесами державотворення, її залучення до розроблення, ухвалення управлінських рішень і контролю за їх виконанням, а також подальшої професійної діяльності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування через організацію освітньо-профорієнтаційних стажувань.