Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ КРЕАТИВНУ МОЛОДЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО ТАБОРУ «ВАРТОВІ БЕЗПЕКИ»

Юнаки та дівчата віком від 14 до 16 років мають можливість безкоштовно відвідати всеукраїнський табір у другій декаді липня 2019 року в місті Урзуф Донецької області

Для участі у конкурсному відборі необхідно створити відеоролик, спрямований на вирішення важливої соціальної проблеми, що стосується особистої безпеки дитини та її оточення.

Відеоролик має бути у форматі AVI/MP4/MOV та хронометражем  не більше 90 секунд. Після того, як ролик буде готовий, учасник має заповнити Google-форму https://bit.ly/2DAaXlS, зокрема розмістити там посилання на власну відеороботу. Заяви приймаються до 1 червня 2019 року.

Робота табору спрямована на патріотичне виховання молоді, підготовку до захисту незалежності та територіальної цілісності України. Заняття у таборі проводитимуть поліцейські. Зокрема навчання стосуватиметься базових навичок із тактичної поведінки, безпечної поведінки на дорозі, першої домедичної підготовки.

Всеукраїнський дитячий табір «Вартові безпеки» організовує та проводить Міністерство молоді та спорту у співпраці з Департаментом Патрульної Поліції України та Донецькою облдержадміністрацією.

 Контактна особа – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Коновалюк Ольга – (044) 289 08 03