Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШИВСЯ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

За підсумками п’ятиденного вишколу першість та право представляти Сумщину на Всеукраїнському етапі гри здобув рій «Козацька Варта» міста Суми

Друге місце виборов рій «Славне Товариство» Великописарівського району. Третє місце в загальному заліку посіли рої «Андріївські Козаки» Кролевецької міської ради та «Нащадки козака Мута» Кролевецького району.

Під час вишколу джури демонстрували навички зі стройової підготовки на змаганні «Впоряд», уміння надавати першу домедичну допомогу в рамках змагання «Рятівник». Справжнім випробуванням для учасників стала «Туристська смуга перешкод» та залікові змагання «Відун», «Бівак», «Стрільба», «Перетягування линви». Яскраві емоції діти отримали від участі у грі «Лазертаг», змаганні «Пластун». Особливий настрій присутнім подарувала концертна програма гурту «Кайа».

Нагадаємо, захід проходив з 8 до 12 травня на базі дитячого оздоровчого табору «Восход» у с. Пересипки Путивльського району і об’єднав 22 учнівські рої зі всіх куточків Сумської області, став справжньої пригодою із цікавими змаганнями, новими знайомствами, друзями, враженнями та успіхами.