Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЧИ ПОТРІБНІ НАПРАВЛЕННЯ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ?

З початку військової агресії російської федерації проти України МОЗ прийняло низку рішень та заходів, щоб спростити доступ українців до необхідних медичних послуг та лікарських засобів

Так, українці, які були змушені змінити місце проживання через військову агресію рф (тобто є внутрішньо переміщеними особами), мають можливість отримати первинну медичну допомогу за місцем фактичного перебування, без декларацій та направлень, у будь-якій лікарні, якщо вона здатна забезпечити необхідне лікування. Нагадуємо, що первинну меддопомогу надають сімейні лікарі, терапевти та педіатри.

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ МОЖУТЬ ОТРИМУВАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ТА БЕЗ ДЕКЛАРАЦІЙ

Військова агресія рф змушує багатьох українців залишати власні домівки. Понад 8 млн наших співвітчизників уже стали внутрішньо переміщеними особами (ВПО). Забезпечення усіх громадян, які покинули місця постійного проживання і тимчасово змушені проживати в інших регіонах країни, якісним і повноцінним медичним обслуговуванням − одне з щоденних завдань системи охорони здоров’я

Так, наразі, спрощений доступ українців до первинної медичної допомогивнутрішньо переміщені особи можуть бути прийняті у будь-якій лікарні, якщо вона здатна забезпечити необхідне лікування, наявність декларації для цього не обов’язкова. 

ВСІ ЧУТКИ ПРО ЗАКРИТТЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ЛІКАРНІ – ЦЕ ФЕЙК – ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ

Лікарню, яку нещадно обстрілювали орки під час окупації міста, будуть відновлювати, повідомив керівник Сумської обласної військової адміністрації

За його словами, лише минулого тижня завершили технічне обстеження приміщень та отримали експертний висновок про стан будівлі. Разом з керівництвом лікарні визначились з подальшими кроками. Так, спочатку за рахунок коштів, виділених Урядом для першочергових робіт з відновлення, будуть ремонтувати покрівлю стаціонару та інфекційного відділення. Далі можна буде перейти до ремонту фасаду, внутрішніх робіт.

ЯК ОТРИМАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ У СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ, ТЕРАПЕВТА АБО ПЕДІАТРА У ВОЄННИЙ ЧАС?

Кожен українець має змогу потрапити до лікаря, незалежно від місця перебування та укладеної декларації. Звертайтесь до найближчого медичного закладу,  який надає первинну медичну допомогу без укладання нової декларації

Дистанційно ваш сімейний лікар або педіатр МОЖЕ:

- проконсультувати;

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО БОТУЛІЗМ І ЯК ЙОГО УНИКНУТИ ?

За даними Держпродспоживслужби України з початку поточного року спеціалістами служби проведено розслідування вже 12 випадків ботулізму з 14 постраждалими, 1 хворий помер.

Летальний випадок зареєстрований у Львівській області, пов'язаний із вживанням паштету м’ясного домашнього виготовлення.

Більше статей...

  1. ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: СВОЄЧАСНА І ТОЧНА ДІАГНОСТИКА РЯТУЄ ЖИТТЯ
  2. ЖОДНИХ ПІДСТАВ ДЛЯ ПРИПИНЕННЯ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19 У ВІДНОСНО БЕЗПЕЧНИХ РЕГІОНАХ НЕМАЄ
  3. НА СУМЩИНІ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВІДКРИЛИ ПЕРШУ ПІДСТАНЦІЮ ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ
  4. ПІСЛЯ ДЕОКУПАЦІЇ СУМЩИНА ПРАЦЮЄ НАД ПЛАНОМ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ – МОЗ
  5. СПРОЩЕНО ПРАВИЛА РОЗПОДІЛУ МЕДТОВАРІВ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ТА РЕГІОНІВ
  6. У НИЖНІЙ СИРОВАТЦІ ВІДКРИТО ПУНКТ ПОСТІЙНОГО БАЗУВАННЯ БРИГАДИ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
  7. ПОНАД ПІВМІЛЬЙОНА УКРАЇНЦІВ ВЖЕ ЗАХИСТИЛИ СЕБЕ БУСТЕРНОЮ ДОЗОЮ ВАКЦИНИ ВІД COVID-19
  8. ДЕ НА СУМЩИНІ МОЖНА ПРОЙТИ БЕЗКОШТОВНЕ МЕДОБСТЕЖЕННЯ НА ОБЛАДНАННІ, ЗАКУПЛЕНОМУ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»?
  9. РІВЕНЬ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 ВПЕРШЕ ЗНИЗИВСЯ З ПОЧАТКУ РОКУ
  10. В ОПОРНИХ ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СУМЩИНИ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО 5 КИСНЕВИХ СТАНЦІЙ