Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЗА 5 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ В УКРАЇНІ ВІДМІЧАЄТЬСЯ ПОГІРШЕННЯ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ ЩОДО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА БОТУЛІЗМ

Охтирське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  повідомляє, що за результатами аналізу оперативних повідомлень територіальних органів Держпродспоживслужби за 5 місяців 2019 р. відмічається погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм в Україні

Станом на 01.06.2019 р. зареєстровано 40 випадків захворювання на ботулізм, під час яких постраждало 46 осіб, із них 3 – померли. За аналогічний період 2018 року було зареєстровано 27 випадків, під час яких постраждала 31 особа.

Більша кількість захворювань пов’язана з вживанням рибної продукції, зокрема промислового виробництва. З початку року серед всіх випадків ботулізму 21 – пов’язаний із рибною продукцією, у т.ч. 4 – ймовірно пов’язані із вживанням рибної продукції промислового виробництва. При чому, 3 випадки, ймовірно пов’язані із рибною продукцією промислового виробництва, зареєстровані протягом останнього тижня в Чернігівській (походження рибної продукції з Київської області), Херсонській та Запоріжській областях.

У зв’язку з ускладненням санітарно-епідемічної ситуації  щодо захворюваності на ботулізм нагадуємо про заходи профілактики, які потрібно дотримуватися, щоб не захворіти на ботулізм та інші кишкові інфекції (харчові отруєння)  в літній період.

  1. Не купувати продукти харчування на стихійних ринках з рук у приватних осіб, особливо виготовлених у домашніх умовах консервів, в’яленої, копченої, солоної риби.
  2. При домашньому консервуванні необхідно ретельно мити продукти, додавати за рецептурою оцтову, лимонну кислоту, тому що збудник ботулізму не любить кисле середовище, а також добре стерилізувати банки й кришки перед закладкою в них продуктів. Найменше здуття кришки – причина категоричної відмови від вживання в їжу вмісту даної банки.
  3. Не брати в дорогу та на відпочинок продукти, що швидко псуються.
  4. Швидкопсуючі продукти зберігати тільки в холодильнику з дотриманням термінів їх реалізації.

У випадку появи перших симптомів харчового отруєння ( слабкість, підвищення температури, нудота, біль вживоті, блювання, пронос, тощо) не займайтесь самолікуванням, а терміново звертайтеся за кваліфікованою медичною допомогою до лікувальної установи !!!