Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА СУМЩИНІ АКТИВНО БУДУЮТЬСЯ СУЧАСНІ АМБУЛАТОРІЇ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ проінспектував будівництво амбулаторій в Сумському та Краснопільському районах

«Медичні послуги мають бути доступними для людей. Для жителів Бездрицької ОТГ медичні послуги отримати простіше – поруч обласний центр, але все одно має бути медичний заклад в громаді для нагальної консультації пацієнтів та надання первинної медичної допомоги, – зазначив Вадим Акпєров. – А ось ситуація з віддаленими населеними пунктами складніша, але також знаходиться на стадії вирішення. 

Так, наприклад, в смт Угроїди, що знаходиться недалеко від державного кордону у Краснопільському районі, проживає близько 2 тисяч людей, і якісна медицина для них вже найближчим часом буде доступна – будівництво амбулаторії йде повним ходом».

Довідково: В громадах Сумської області «з нуля» будуються 13 амбулаторій. А 18 квітня для усіх цих сільських амбулаторій на Сумщину прибули автомобілі для лікарів, що закуплені за кошти держбюджету у співфінансуванні з бюджетами громад.