Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

РЕМОНТ ОНКОДИСПАНСЕРУ ТА ПРИДБАННЯ ЛІНІЙНОГО ПРИСКОРЮВАЧА – ЦЕ НАРАЗІ ПРІОРИТЕТИ В РОБОТІ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

На цьому під час апаратної наради наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації  Ірина КУПРЕЙЧИК

«Це питання дуже болюче. Воно роками не вирішується. Я хочу, щоб ми доклали спільних зусиль, щоб все зрушило з мертвої точки, – повідомила Ірина Купрейчик. – Нам необхідно не тільки  відремонтувати заклад, а й встановити лінійний прискорювач – обладнання, яке зможе якісніше і безпечніше лікувати жителів області. І це пріоритет номер один сьогодні для області».

За словами начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Анатолія ВОРОЖКА, проект ремонту поліклініки онкодиспансеру в цьому році поданий на фінансування за кошти ДФРР.

«Плануємо здійснити заміну та ремонт інженерних мереж, заміну даху, утеплення зовнішніх стін і даху та створення умов для вільного пересування людей із інвалідністю, – говорив він. – Кошторисна вартість проекту – 12,4 млн грн. З них 9,4 млн грн – кошти ДФРР і 3 млн грн – з обласного бюджету».

Довідково. На Сумщині захворюваність на онкологію щорічно зростає на 2%, вона вища загальнодержавних показників на 32%. Смертність від злоякісних новоутворень вища від загальнодержавних показників на 22%.