Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА ОХТИРЩИНІ РОЗПОЧАТО ВРУЧЕННЯ КАРДІОГРАФІВ

 

В рамках відзначення Дня Соборності и Свободі України відбулося вручення сучасного електрокардіографу Чупахівській сільській дільничній амбулаторії.

 «Наразі в Охтирському районі влада акцентує увагу на розвитку охорони здоров’я. Зокрема, забезпечені населення району якісними медичними послугами, підготовці кваліфікованих фахівців, забезпечені медичних закладів сучасним обладнанням тощо», - зазначив голова Охтирської райдержадміністрації А. І. Коваль.

Усіх присутніх на урочистому врученні привітали учасники художньої самодіяльності.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо виконання завдань та доручень Президента України В.Януковича щодо вирішення актуальних проблем регіону, а саме реалізації проекту «Якісна та доступна медицина – кожному».

У ході спілкування з громадою селища Анатолій Коваль наголосила: «Медична галузь району стабільно розвивається за багатьма напрямами, і поступово ми розв'язуємо наболілі питання. Значні зусилля спрямовуються на організацію надання якісної медичної допомоги кожному жителю району. Уже тепер медичні заклади району наочно показують, що якісна медицина може бути доступною, адже право на неї має кожен».

«Від жителів нашої громади хочемо подякувати владі Охтирщини, за те, що вона допомагає нам, розуміє наші проблеми і надає значну допомогу у їх вирішенні. І наглядним доказом того, що при проведенні реформи охорони здоров’я інтереси людей завжди залишаються на першому місці», – зазначила селищний голова Г.М. Боровенська.  

По завершенню зустрічі було зазначено, що влада Охтирського району прагне поліпшити якість надання медичної допомоги населенню в умовах реформування галузі. Задля втілення в життя цієї ініціативи розпочато вручення електрокардіографів. Це дозволить швидко проводити діагностику серцево-судинних захворювань навіть вдома у хворих. Наступним буде Сонячна амбулаторія сімейної практики загальної медицини.