Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

АНАТОЛІЙ КОВАЛЬ: «ЗДОРОВ'Я ГРОМАДЯН Є НАЙВАЖЛИВІШИМ ЕЛЕМЕНТОМ НАЦІОНАЛЬНОГО БАГАТСТВА»

 

На виконання завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, відбулася виробнича нарада з медиками району.

На нараді  розглядали важливі  питання, що стосуються підсумку та аналізу діяльності галузі охорони здоров’я в Охтирському районі, зокрема було наголошено на звернення громадян щодо робот закладів охорони здоров’я.

Під час наради голова Охтирської райдержадміністрації Анатолій Коваль акцентував увагу на актуальному питанню щодо фінансуванні та розподілі  згаданої галузі. Зокрема в поточному році відбулося збільшення бюджетних коштів на медицину району. Було наголошено, що влада прикладає всі зусилля, що збільшити фінансування саме  закладів медицині в районах, збільшити забезпечення необхідним обладнанням, провести ремонтні роботи в даному напрямку, а також збільшити забезпеченість  автомобілями швидкої допомоги.

В ході розмови Анатолій Коваль зазначив: «Головне для чого ми повинні працювати –для задоволення нашою роботою (і влади і медицини) людьми. Всі повинні працювати для людей, а не для задоволення власних інтересів. І нічого не може бути важливіше за життя людини. Лише спільна злагоджена співпраця районної влади, адміністрації центральної районної лікарні, медичних працівників району, громадськості сприятимуть зростанню якості та доступності медичної допомоги  для жителів Охтирського  району».

Лікарями району озвучено основні проблеми галузі: покращення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів для забезпечення висококваліфікованої і якісної медичної допомоги населенню району;  проблеми питання госпіталізації важкохворих; раціонального і правильного планування виїзду лікарів з району на планові медогляди населення та ще багато інших. Всі пропозиції та зауваження були почуті та взяті на доопрацювання та вирішення владою.

Для розв’язання проблем Анатолій Коваль закликав присутніх до постійного й активного діалогу з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Адже лише в тісній співпраці можна отримати високі результати в усіх сферах діяльності.

«Позиція влади – і надалі допомагати галузі охорони здоров’я. Бачити щасливі очі матерів та їх дітей, людей старшого віку, ветеранів, усіх, кому довелося лікуватися і відчути мудрість та професіоналізм медиків -  це найвища нагорода  за самовіддану працю. Спільними зусиллями і надалі будемо вирішувати проблеми», - наголосив керівник району.