Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ВЧАСНО ВИЯВЛЕНЕ ОНКОЗАХВОРЮВАННЯ – НЕ ВИРОК

Тамара ІЩЕНКО: «Цьогоріч на сферу охорони здоров’я регіону з обласного бюджету спрямовано 1 мільярд 137 мільйонів гривень»

«У рамках реформ, ініційованих Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ, влада працює над підвищенням ефективності та доступності медичної допомоги жителям регіону. Ця робота дає свої позитивні результати. Так, показник виявлення онкозахворювань в області вищий, ніж середній в Україні», – зазначила заступник голови облдержадміністрації у «прямому ефірі» обласного телебачення.

За її словами, цьогоріч значну частку обласного бюджету буде спрямовано на забезпечення всім необхідним онкологічного диспансеру та дитячої клінічної лікарні регіону.

З метою підвищення результативності та якості надання медичних послуг, вперше за багато років лікарі первинної ланки отримають надбавки до заробітних плат, на що з державного бюджету буде спрямовано 7,7 мільйона гривень.

Тамара Іщенко звернула увагу на профілактику онкозахворювань. «Кожен громадянин має обов’язково проходити планові профілактичні обстеження. Адже вчасно виявлена патологія піддається лікуванню», – наголосила заступник голови облдержадміністрації.

0