Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

МЕДИКІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВЕБІНАРИ, ПРИСВЯЧЕНІ ТЕМІ РУТИННОЇ ВАКЦИНАЦІЇ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ COVID-19

Державною установою «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та Всесвітньою організацією охорони здоров’я в рамках Європейського тижня імунізації, 23.04, 24.04, 27.04.2020 з 12-00 до 13-00 години, на платформі ZООМ планується проведення серії спільних вебінарів, присвячених темі рутинної вакцинації під час пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Приєднатися до участі у вебінарі запрошуються представники департаментів/управлінь охорони здоров’я: відповідальні особи за реалізацію програми імунізації в регіоні; керівники та профільні заступники керівників департаментів/управлінь охорони здоров’я; лікарі первинної ланки, медичний персонал пунктів щеплення, хто проводить вакцинацію; керівники та технічні профільні фахівці Регіональних Центрів Громадського здоров’я областей, м. Києва.

Вебінари проходитимуть 23, 24 і 27 квітня. Для успішної реалізації вебінарів МОЗ просить оперативно зареєструватися за такими посиланнями:

23.04 – https://medata.phc.org.ua/uk/trainings/10043

24.04 – https://medata.phc.org.ua/uk/trainings/10044

27.04 –  https://medata.phc.org.ua/uk/trainings/10045

У якості основної платформи для вебінарів буде використовуватися ZООМ. Посилання на ZOOM вебінарів буде повідомлено після отримання реєстраційних контактів від учасників на запропонованій платформі medata.phc.org.ua. Інструкція до реєстрації додається.

Інструкцію для запису на захід знайдете ТУТ