Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!

З 7 по 28 квітня 2013 року на Охтирщині проходила Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця».

Волонтери Охтирського районного центу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділу освіти, молоді та спорту Охтирської районної державної адміністраціїзібрали 4514,65 грн.

За участь у проведенні акції волонтери нагороджені Подяками Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» за щедрість душі, благодійну діяльність

«Взявши участь в акції, вони показали приклад милосердя, шляхетності та благочинності. Щиро дякуємо учасникам акції за прагнення зробити здоров’я дітей в Україні кращим!», - розповіла директор центру Людмила Нестеренко.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» заснували вісім років тому на зразок польського фонду «Великий оркестр святкової допомоги». Молоді люди об’єднують Україну навколо ідеї благодійності, дарують надію дітям, віру дорослим, гуртують молодь навколо благодійних ідей та вічних цінностей.

Щорічно фонд проводить яскраву святкову суспільну акцію по збору коштів. Волонтери збирають гроші у спеціальні скриньки. Кожному, хто вкидає гроші до скриньки, дарується яскраве сердечко – символ акції.

Кошти, зібрані на семи минулих акціях, пішли на закупівлю обладнання для лікування та діагностики дітей з вадами слуху, зору, дітям, хворим на цукровий діабет.

У 2013 році Правлінням фонду продовжено збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень для допомоги дітям з вадами слуху.