Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

7 КРОКІВ ДО ЗДОРОВОГО СЕРЦЯ

Пам’ятайте: роки роблять серце ще вразливішим. Його стінки стають жорсткішими, а м’яз не може повністю розслаблятися. Водночас знижується еластичність стінок коронарних артерій – судин, які постачають до серця кров. На все це впливає не лише вік, але й зовнішні фактори та спосіб життя людини. Як наслідок – серцево-судинні захворювання, які є найпоширенішою причиною смертності.

Проте важливу роль у поліпшені ситуації відіграє профілактика. Ніколи не пізно змінити свій спосіб життя, зробити його здоровішим: покинути шкідливі звички, контролювати рівень артеріального тиску, дотримуватися дієт та ін.

 

1. Уникайте тютюнопаління

         Загальновідомо, що куріння – один з провідних факторів ризику серцево-судинних захворювань, зокрема – інфаркту міокарда та інсульту. Пасивне куріння також підвищує ризик ішемічної хвороби серця та інших пов’язаних з курінням захворювань. Позитивний ефект від припинення куріння доведений, при цьому певні позитивні ознаки з’являються відразу, інші – через деякий час. Нині весь цивілізований світ вважає куріння непристойною, згубною для здоров’я звичкою. Залежність від куріння прирівнюють до таких захворювань, як наркоманія та алкоголізм. Але, на відміну від цих хвороб, подолати шкідливу звичку курити можна без допомоги медицини. Припинення куріння – складний і важкий процес, але курець мусить усвідомити, що він не має альтернативи.

 

2. Займайтеся регулярно фізичними вправами

         Усім хворим і пацієнтам високого ризику слід збільшити фізичну активність принаймні до 30 хвилин 4–5 разів на тиждень, хоча більш помірна активність також є корисною для здоров’я. Здоровим людям слід рекомендувати фізичні навантаження, які приносять їм задоволення і можуть бути інтегровані у звичайний спосіб життя (по 30–45 хвилин 4–5 разів на тиждень за частоти серцевих скорочень, що становить 60–75% від максимальної). Хворим із серцево-судинними захворюваннями підбирати рівень фізичної активності слід з урахуванням результатів клінічного обстеження, включаючи пробу з фізичним навантаженням.

 

3. Споживайте здорову їжу в оптимальній кількості

     - харчування має бути різноманітним, а споживання енергії слід скоригувати так, аби воно дозволяло підтримувати ідеальну масу тіла;

      - слід рекомендувати збільшення споживання таких продуктів, як овочі і фрукти, хліб грубого помелу, знежирені молочні продукти, риба і нежирне м’ясо;

      - найбільш виражені захисні властивості виявлено у продуктах, що містять омега-3 жирні кислоти: жирна риба, льняна олія, волоські горіхи тощо;

      - загальне споживання жирів має становити не більше 30% калорійності раціону, а споживання насичених жирів не має перевищувати 1/3 від загальної кількості  жирів;

        - споживання холестерину понад 300 мг/добу є шкідливим для здоров’я;

     - дотримуючись низькокалорійної дієти, можна  частково замінювати насичені жири складними вуглеводами, мононенасиченими і поліненасиченими жирами рослинного і тваринного (риба) походження.

 

4. Підтримуйте нормальний артеріальний тиск

          У більшості пацієнтів цільовий рівень артеріального тиску (АТ) становить 140/90 мм рт. ст., проте, коли йдеться про хворих на цукровий діабет і пацієнтів високого ризику, доцільно ставити за мету нижчі значення. У всіх випадках АТ слід знижувати поступово. Перший крок до зниження АТ – зміна побутових звичок. Якщо такі зміни не дадуть бажаного результату, слід застосовувати медикаментозне лікування. Для більшості людей з високим АТ недостатньо одного препарату для поліпшення стану. Разом із лікарем слід підібрати потрібний медикамент або комбінацію медикаментів, які спричинюють найменше побічних ефектів. У більшості випадків за наявності стабільної артеріальної гіпертензії прийом антигіпертензивних препаратів має бути постійним. Схема прийому препарату має бути максимально простою – зокрема, зручно суміщати його прийом з іншими регулярними діями (вживання їжі або приготування до сну). У будь-якому випадку, АТ слід контролювати протягом усього життя.

 

5. Підтримуйте нормальний рівень холестерину

         Доведено зв’язок між підвищеним рівнем холестерину (ХС) у плазмі крові і атеросклерозними захворюваннями (інсультом, інфарктом міокарда, захворюваннями периферичних артерій). Зменшення рівня «поганого» холестерину ліпопротеїдів низької густини (ЛПНГ) на 1 ммоль/л супроводжується зменшенням кількості серцево-судинних подій на 20 %. Рівень загального ХС у плазмі в популяції має становити менше 5 ммоль/л, а «поганого» (атерогенного) холестерину ЛПНГ – менше 3 ммоль/л. У пацієнтів з високим ризиком, особливо у тих, що мають клінічно діагностовані серцево-судинні захворювання, і у хворих на цукровий діабет цільовий рівень ліпідів крові має бути ще нижчим – загальний ХС менше 4,5 ммоль/л і, якщо це є досяжним, менше 4 ммоль/л; ХС ЛПНГ – менше 2,5 ммоль/л і, якщо можливо, навіть менше 2 ммоль/л. Для зниження рівня холестерину рекомендуються зміна способу життя і медикаменти.

 

6. Підтримуйте нормальну масу тіла

         Найпопулярнішим параметром для оцінки обміну речовин є індекс маси тіла (ІМТ). Він визначається за формулою: маса тіла в кілограмах, поділена на зріст у метрах, піднесений до квадрату.

ІМТ = маса тіла (кг)/зріст 2 (м)

        Про нормальну масу тіла можемо говорити тоді, коли цей індекс перебуває в межах  20–25 кг/м2. Недостатній масі тіла відповідає ІМТ<20. Значення в межах 25–30 кг/м2 відповідає надмірній масі тіла, а показник понад 30 кг/м2 – ожирінню, яке загрожує здоров’ю людини.

         Хворим з ожирінням (IМТ>30 кг/м2 ) або надмірною масою тіла (ІМТ 25–30кг/м2), а також пацієнтам з абдомінальним ожирінням (обвід талії понад 102 см у чоловіків і понад 88 см у жінок) рекомендують обмежити калорійність їжі та збільшити фізичні навантаження. Втрачати масу тіла треба поступово (не більше 1 кг на тиждень).

 

7. Стережіться цукрового діабету

         Цукровий діабет (ЦД) – це хвороба, в основі якої лежить порушення обміну речовин в організмі людини. Найхарактернішою ознакою ЦД є підвищення вмісту глюкози (цукру) у крові. До найнебезпечніших ускладнень ЦД належить розвиток атеросклеротичних змін у судинах, які зумовлюють розвиток ішемічної хвороби серця, інсульту, гангрени ніг. ЦД може призвести до ниркової недостатності, сліпоти і необхідності ампутувати кінцівку. Всесвітня організація охорони здоров’я визнала цю недугу хворобою цивілізації. Розвиток цукрового діабету 2-го типу найчастіше зумовлений неправильним харчуванням – висококалорійним і багатим на жири, яке призводить до ожиріння та ушкодження підшлункової залози. За підозри на ЦД слід якнайшвидше звернутися до лікаря.