Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ДОСТУПНІСТЬ МЕДИЦИНИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ ЗНАХОДИТЬСЯ НА ВИСОКОМУ РІВНІ

  Сьогодні відбулася апаратна нарада, на якій було обговорено питання про використання коштів міжбюджетного трансферту на всі види медичної допомоги сільським жителям Охтирського району за січень-лютий 20114 року.

Заступник головного лікаря КЗ «Охтирська центральна районна лікарня» Надія Бездрабко зазначила, що до міського бюджету з районного бюджету Охтирського району на 2014 рік передані кошти у вигляді міжбюджетного трансферту в розмірі 52 % від розрахункового показника Мінфіну по охороні здоров‘я для Охтирського району.

Сума переданих коштів трансферту в 2014 році становить 8141,4 тис. грн. (в середньому на 1 місяць 678,4 тис. грн.).

За січень-лютий 2014 року використано коштів на надання медичної допомоги жителям Охтирського району в сумі 1 млн. 315 тис. 800 гривень.

Лікувально-контрольною комісією оглянуто 629 осіб. Проведено обстеження різного обсягу, профілю – 3668 осіб.

Вартість вище перерахованої роботи складає 388 тис. 700 грн.

Зроблено лікаро-виїздів в сільську місцевість – 11, машино-виїздів – 3, оглянуто 94 особи; при цьому проведено консультації 34 особам вдома.

На особистому контролі тримається лікування і спостереження за дітьми 1 року життя, особливо в умовах підвищеної захворюваності на ГРВІ та грип.

На «Д» обліку КЗ «Охтирська ЦРЛ» знаходиться сільських мешканців – 4364 особи.

По завершення доповіді, Надія Володимирівна наголосила, що доступність сільського мешканця до ЦРЛ знаходиться на належному рівні. З цією метою в поліклініці працює окрема реєстратура, виділений фіксований день (п’ятниця) для позачергового прийому сільського населення.