Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА ОХТИРЩИНІ ЗАБЕЗПЕЧЕНА ДОСТУПНА МЕДИЦИНА СІЛЬСЬКИХ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ

 

На апаратній нараді в.о. головного лікаря КЗ «Охтирська центральна районна лікарня ЦРЛ» Надія Бездрабко доповіла про стан медичного обслуговування населення Охтирського району за квітень - травень 2014 року.

Надія Володимирівна зазначила, що головні зусилля медичних працівників були спрямовані на забезпечення доступної, якісної медичної допомоги, поліпшення стану здоров’я населення.

Фельдшерами району направлено на планово-консультативний прийом до лікарів Охтирської ЦРЛ – 1256 осіб, до лікарів АЗПСМ – 986 осіб.

 Наголошувалося, що велика увага приділяється наданню медичної допомоги ветеранам війни. При 110  лікаровиїздах бригад лікарів в сільську місцевість, ветерани оглянуті на 92,4 % при цьому, декількома спеціалістами – 82,6 %, сімейними лікарями – 17,4 %.

До міського бюджету з районного бюджету Охтирського району на 2014 рік передані кошти у вигляді міжбюджетного трансферту в розмірі 8141,4 тис. грн. (в середньому на 1 місяць 678,4 тис. грн.).

За березень-квітень 2014 року використано коштів на надання медичної допомоги жителям Охтирського району в сумі 2 млн. 564 тис. 400 гривень.

В медичні заклади сільської мережі здійснено 22 виїзди пересувного флюорографа, яким обстежено 1342 особи.

Доступність сільського мешканця до ЦРЛ знаходиться на належному рівні. З цією метою в поліклініці працює окрема реєстратура, виділений фіксований день для позачергового прийому сільського населення, надається виїзна консультативна допомога.

За звітній період санаторно – курортне лікування отримало 10 дітей.

Під час завершення доповіді Надія Бездрабко наголосила, що медичними працівниками забезпечується раннє виявлення хвороб, ведення обліку та соціальний супровід сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Удосконалюючи медичну допомогу, створено при  поліклініці пункт невідкладної допомоги, який обслуговую і сільську місцевість. Зокрема, було здійснено виїздів пунктом до сільської місцевості – 373.