Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ РАЙОН ОТРИМАВ НОВУ «ШВИДКУ ДОПОМОГУ»

 

Очільник області Володимир ШУЛЬГА передав ключі від автомобіля відділенню Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у селі Синівка.

 «За сто днів, що я перебуваю на посаді голови облдержадміністрації, Сумщина отримала 23 карети «швидкої допомоги». Вони розподілені між районами і вже допомагають людям, особливо в сільській місцевості. Нині в область надійшло ще 3 «швидкі» на базі ГАЗ 32213 (ГАЗель Бізнес), які теж надійдуть в райони. Знаючи потребу Липоводолинського району в оновленні медичного автопарку, я прийняв рішення спрямувати сюди одну з автівок», – зазначив керівник Сумщини.

 Володимир Шульга запевнив, що автомобіль УАЗ, яким дотепер послуговувалися сільські лікарі, залишиться в Липоводолинському районі. Після капітального ремонту він буде теж виїжджати на виклики.

«Всього область отримає 34 карети «швидкої допомоги». Завдяки цьому автопарк Центру буде оновлено на 30%. Якісна медицина дійде до найвіддаленіших куточків області», – наголосив Володимир Шульга.

За словами старшого фельдшера відділення екстреної медичної допомоги Липоводолинського району Людмили СВИРИДЕНКО, в салоні «швидкої» створені необхідні умови для роботи медичного персоналу при наданні невідкладної медичної допомоги під час транспортування хворого – автомобіль обладнаний кондиціонером, вентиляцією, внутрішньою рацією, електроживленням різного рівня напруги.

«Новий автомобіль конче необхідний нашому відділенню. Він обслуговуватиме 11 населених пунктів району – 3872 жителів, радіус обслуговування становитиме 19 кілометрів», – запевнила медичний працівник.

У рамках робочої поїздки голова облдержадміністрації відвідав також Синівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, а також ознайомився з роботою виробничих цехів ТОВ «Завод Кобзаренка».

 
 

***

Детальна інформація на веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області: http://sm.gov.ua