Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЛІКАРНІ БУДУТЬ ПОВНІСТЮ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ КИСНЕМ У РАЗІ НЕОБХІДНОСТІ ПІД ЧАС ЧЕРГОВОЇ ХВИЛІ COVID-19

Українські виробники та постачальники готові забезпечувати заклади охорони здоров’я киснем у разі необхідності під час чергового спалаху COVID-19

Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр КОМАРІДА за результатами зустрічі, на якій обговорювалися питання щодо забезпечення доступу до кисневої терапії під час осінньо-зимового поширення епідемії гострої респіраторної хвороби COVID-19.

«Ми вдячні бізнесам, які попри складну ситуацію – дехто втратив частину виробничих потужностей – продовжують працювати для збереження здоров’я українців. І під час зустрічі колеги запевнили, що готові на 100% до спалахів ковіду, і враховують такі ситуації у можливих сценаріях розвитку подій», – відзначив Олександр Комаріда.

Міністерство зі свого боку готове всіляко сприяти спрощенню процесів для оперативного забезпечення лікарень киснем. Так, МОЗ відпрацьовуватиме запити виробників у разі необхідності спрощеного перевезення кисню для постачання з-за кордону. Також зараз розглядається питання про зарахування кисневих виробництв до об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення.

За матеріалами: https://moz.gov.ua/article/news/likarni-budut-povnistju-zabezpecheni-kisnem-u-razi-neobhidnosti-pid-chas-chergovoi-hvili-covid-19-%e2%80%93-oleksandr-komarida