Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА ЛІКУВАННЯ В ЗАКОРДОННИХ КЛІНІКАХ НАПРАВЛЕНО 15 ЛЮДЕЙ

10 дорослих і 5 дітей, хвороби яких наразі не лікуються в Україні, найближчим часом отримають необхідне лікування у закордонних клініках за державний кошт

Таке рішення прийняла Комісія МОЗ України з питань направлення для лікування за кордоном під час четвертого засідання у 2019 році.

7 пацієнтів направлено для проведення трансплантації кісткового мозку, інших – для проведення трансплантації органів та інші види лікування. Із державного бюджету та залишків коштів, що знаходяться на рахунках іноземних клінік, на лікування цих українців буде витрачено близько 52 мільйонів гривень.

До іноземних клінік за програмою «Лікування громадян України за кордоном» направляються громадяни України для отримання медичної допомоги переважно з приводу онкогематологічних, онкологічних, нейрохірургічних, кардіохірургічних захворювань та вроджених аномалій розвитку, у разі неможливості її надання в умовах закладів охорони здоров'я України.

Лікування за кордоном як виключний захід передбачений для громадян, захворювання яких не лікуються на території України, незалежно від віку, статі, соціального походження, майнового стану, місця проживання та інших ознак.

За матеріалами МОЗ України: http://moz.gov.ua/article/news/na-likuvannja-v-zakordonnih-klinikah-napravleno-15-ljudej