Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

78% ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ПІДПИСАЛИ ДЕКЛАРАЦІЇ З СІМЕЙНИМИ ЛІКАРЯМИ

Сумська область займає 2 місце серед регіонів України за показниками щодо укладення декларацій

За інформацією управління охорони здоров’я облдержадміністрації, всього з лікарями укладено 842 399 угод, що становить 78% (Україна – 65%). Найбільше – у Роменському (88,3%), Буринському (82,3%), Тростянецькому (81%), Лебединському (80,8%) районах та м. Суми (80,7%); найменше – у Середино-Будському (55,7%) районі.

У системі eHealth зареєстровано 726 лікарів. Лише у двох районах області не всі лікарі зареєстровані в системі eHealth (Охтирський – 97,7%, Тростянецький – 95,4%). Не зареєстровано в системі eHealth 3 амбулаторії Ямпільського району у зв’язку з відсутністю лікарів, комп'ютерної техніки (Шатрищенська сільська лікарська амбулаторія, Марчихино-Будська та Воздвиженська амбулаторії загальної практики сімейної медицини).

У середньому кількість підписаних декларацій на 1 лікаря – 1 184 (Україна – 1 114).

Згідно з інформацією від лікувально-профілактичних закладів області, станом на 19 квітня в органах Державної реєстрації зареєстровано усі 47 медичних закладів, що надають  первинну медичну допомогу.

Тільки у Великописарівській ЦРЛ не розмежовано первинний та вторинний рівні надання медичної допомоги (не створено базову амбулаторію при ЦРЛ).