Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПРОВЕДЕНО І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО – ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ - ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації 10 січня центром дитячої та юнацької творчості та науковим товариством закладу «Мудра сова»  було проведено   І ( районний етап) Всеукраїнського конкурсу-захисту   науково – дослідницьких  робіт   учнів - членів МАН України

ПРОВЕДЕНО РАЙОННИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ 3Х3 СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ ЗНЗ

На базіЧернеччинської ЗОШ І-ІІІ ст.. було проведено районний етап Всеукраїнських змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат ЗНЗ. В змаганнях брало участь  7 команд юнаків та 2 команди дівчат,  36 учнів ( 28 юнаків та 8 дівчат)

У наступному етапі Всеукраїнських змагань з баскетболу 3х3 будуть брати участь юнаки та дівчата Чернеччинської ЗОШ І-ІІІ ст..

РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА ЕКОНОМІКИ

На базі Чернеччинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з трудового навчання. В олімпіаді взяли участь 6  здобувачів освіти із  6 закладів освіти Охтирського району

Отримали наступні  результати: І місце -Мизинка Вадим, здобувач освіти  9 класу Малопавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.  – учитель  Ланчинський Г.П.

ІІ місце- Федорко Руслан, здобувач освіти  9 класу Грунської ЗОШ І-ІІІ ст.  – учитель Лебідь Ю.О.;

ВІДБУВСЯ РАЙОННИЙ БАЛ

В приміщення кафе-бару «Тат-А-тет» відбувся районний бал обдарованих дітей Охтирського району

У ньому взяли 54 здобувачів освіти з 15 закладів загальної середньої освіти. Бал відкрила Перший заступник голови Охтирської РДА Окрайченко Н.В.  В програмі заходу були виконані різні танці: романеска ( Сонячненський НВК), пована (Грунська ОТГ), бранль (Бугруватський НВК), екосез (Комишанська ЗОШ І-ІІІ ст.), алеманда (Хухрянська ЗОШ І-ІІІ ст.), куранта (Малопавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.),падеграс (Чернеччинська ЗОШ І-ІІІ ст.). Діти мали змогу взяти участь у майстер-класі з польки та музичних іграх. По закінченню всі отримали новорічні подарунки та магніти з емблемою балу на згадку.   

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ РОМАНА КОВАЛЯ "СУМЩИНА В БОРОТЬБІ"

14 грудня 2017 року у рамках заходів до 100-річчя Української революції 1917-1921 років у Сумській обласній філармонії відбулася презентація книги-дослідження відомого українського письменника, історика і краєзнавця Романа Коваля «Сумщина в боротьбі» про учасників Армії УНР, які народилися на території сучасної Сумської області.

Презентація книги за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=OK0E6hC7IZY.