Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ДЛЯ ДІТЕЙ ПРОВЕДЕНО РОЗВАЖАЛЬНУ ПРОГРАМУ «ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО»

Сьогодні до Міжнародного дня захисту  дітей у рамках проведення розважальної програми для дітей району «Щасливе дитинство» відбулося багато цікавих заходів, флешмоб «Діти квіти», вулична акція «Міняю цукерку на віршик» та районний фестиваль дитячої творчості «Первоцвіт»

У закладах освіти Охтирського району сьогодні пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей

У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ РОЗПОЧАТО ОЗДОРОВЧУ КАМПАНІЮ

З 29 травня у закладах освіти Охтирського району розпочалася літня оздоровча кампанія в 5 пришкільних відпочинкових таборах Довжицького, Олешнянського та Сосонського НВК (з них 2 профільних табори)

Охоплено відпочинком 89 дітей шкільного віку. Вони візьмуть участь у цікавих виховних, фізкультурно-спортивних заходах, екскурсіях.

6 КОМАНД ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ РАЙОНУ ПРОВЕЛИ ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ

З  16  по  18  травня   в районі  с. Доброславівка  відбувся зліт  туристичних учнівських команд

Мета зльоту  залучення учнів, вихованців,  педагогів навчальних закладів до участі у районних заходах, спрямованих на дослідження історико-культурної спадщини рідного краю, підвищення рівня туристської майстерності  та пропаганди здорового способу життя.

УМОВИ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2018

Протягом п'яти робочих днів з дня проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (з урахуванням дня проведення) подати заяву щодо участі в додатковій сесії можуть учасники зовнішнього оцінювання, які:

1) не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від дій та волі особи, яка проходить зовнішнє оцінювання, та на які вона не може вплинути;

16-18 ТРАВНЯ В РАЙОНІ ВІДБУДУТЬСЯ ТУРИСТИЧНИЙ ТА КРАЄЗНАВЧИЙ ЗЛЬОТИ

В Охтирському районному центрі дитячої та юнацької творчості  відбулася нарада керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напряму

Керівники обговорили питання щодо підготовки та проведення туристичного та краєзнавчого зльотів учнівських команд, який відбудеться 16-18 травня 2018 року  в районі с.Доброславівка  Охтирського району.

Більше статей...

  1. НА ОНЛАЙН –НАРАДІ ОБГОВОРЕНО ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У 1 КЛАСІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
  2. ЕФЕКТИВНІ ЗАХОДИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ І МОЛОДІ РОЗГЛЯНУТО НА ПЕДАГОГІЧНОМУ ФОРУМІ
  3. ПРОВЕДЕНО АТЕСТАЦІЮ ПЕДАГОГІВ РАЙОНУ
  4. НА БАЗІ ГРУНСЬКОГО МНВК ПРОВЕДЕНО НАВЧАЛЬНО –ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
  5. ОСТАННІ НОВИНИ ПРО ЗНО-2018 У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
  6. ПРОВЕДЕНО РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ
  7. ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ДО ДПА-ЗНО ОБГОВОРИЛИ НА КОНФЕРЕНЦІЇ
  8. З ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКАМИ ДОВЖИЦЬКОГО НВК ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ТА ПРОХОДЖЕННЯ ЗНО
  9. ВІДДІЛ ОСВІТИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ РЕЙД-ОГЛЯД СТАНУ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА З ОХОРОНИ ПРАЦІ
  10. НАТАЛІЯ ЗАДОРОЖНА ПРО БІОМЕТРИЧНІ ДОКУМЕНТИ В УКРАЇНІ