Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ГЕРМАН ПОЧЕПЦОВ, УЧЕНЬ ДОВЖИЦЬКОГО НВК, ЗАЙНЯВ ІІІ МІСЦЕ У ЗМАГАННЯХ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

11-12 квітня 2019 року в с. Олексине Тростянецького району проходив відкритий чемпіонат обласної ДЮСШ з легкоатлетичного кросу пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона В.Куца

Охтирську районну ДЮСШ на цих змаганнях представляли чотири спортсмена (Вдовиченко Дмитро, Почепцов Герман – Довжицький НВК, Бондаренко Даша, Шепеля Юля – Хухрянська ЗОШ). ІІІ місце на змаганнях зайняв Почепцов Герман на дистанції 500 м ( тренер Глива Є.М.)

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ПЕРШИЙ ЦЕНТР БІЗНЕСУ І КАР’ЄРИ

Відкрили центр на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг»

На важливості створення такого центру для повної реалізації молоддю професійних амбіцій, побудови успішної кар’єри кожним випускником закладу професійної освіти на сучасному ринку праці наголосила, вітаючи учасників урочистого відкриття, куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА.

НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ УЧИТЕЛІВ УКРАЇНИ ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

В урочистому закритті ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» взяв участь заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ

За його словами, організатори конкурсу «Учитель року-2019», а це Міністерство освіти і науки України, відзначили високий рівень проведення заходу на Сумщині.

ОХТИРСЬКИМ РАЙОННИМ ЦДЮТ ПРОВЕДЕНА ВИСТАВКА МАЛЮНКІВ «ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ»

З метою виявлення та підтримки талановитих дітей і підлітків у галузі образотворчого мистецтва, сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, виховання національно-патріотичних почуттів  з 18 по 29 березня 2019 року Охтирським районним ЦДЮТ була проведена районна виставка малюнків за темою  «Зробимо Україну чистою»

У виставці взяли участь   32  здобувачі освіти з 7 закладів загальної середньої освіти Охтирського району, Чернеччинської,  Комишанської сільських  рад, 5 вихованців гуртків  Охтирського районного ЦДЮТ.

Більше статей...

  1. ПРАЦЮВАЛА АТИСТАЦІЙНА КОМІСІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ
  2. НА ЗНО БЕЗ ПАСПОРТА «ЗАСЬ»
  3. МАРИНА ПОРОШЕНКО ВІДЗНАЧИЛА ВИСОКИЙ РІВЕНЬ РОЗВИТКУ НА СУМЩИНІ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ
  4. ОСВІТЯНАМ СУМЩИНИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЄВРОПЕЙСЬКІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ УКРАЇНИ ТА МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ З ПРЕДСТАВНИЦТВОМ ЄС
  5. У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У 2018 - 2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ 210 ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ІЗ 11 ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ
  6. В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛАСЯ ПЕРЕДАЧА ЕСТАФЕТИ «ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА СУМЩИНИ 49+»
  7. МОЛОДЬ СУМЩИНИ МАТИМЕ ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ МЕДИЧНОЇ І ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ
  8. ОХТИРЩИНА ПІДТРИМУЄ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИХ МОРЯКІВ
  9. МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ «СЛОВО ПРО УКРАЇНУ»
  10. ПИТАННЯ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА НАГЛЯДУ ЗА ДОТРИМАННЯМ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА РОЗГЛЯНУТО НА НАРАДІ