Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

В МІСТІ ДНІПРО ПРОХОДИВ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИ

23-24 вересня в м. Дніпро  проходив чемпіонат України   з легкої атлети (марафонський біг)

В змаганнях брали участь  учні тренера-викладача ДЮСШ Гливи Є.М. – Панченко Ігор та Самсонов Максим. Спортсмени стали призерами змагань зайнявши відповідно ІІ та ІІІ м в категорії молодь.

В МІСТІ СУМИ ПРОХОДИЛИ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИ СЕРЕД УЧНІВ ДЮСШ

21-23 вересня в м. Суми  проходили обласні змагання   з легкої атлети серед учнів ДЮСШ

В змаганнях брало участь 19  учнів . Переможцями та призерами змагань стали: Карпенко Олександр – І та ІІ м в бігові на 100 та 200 м, Манько Лілія, Боровенська Анна, Мар’єта Анна, Татарова Анастасія – ІІІ м естафетний біг ( тренер Глива Є.М.), Занозюк Надія – І м – біг 400 м (тренер Король О.П.), Пилипенко Наталія – І м, Кобрінович Дар’я – ІІ м в потрійному стрибку (тренер Дідов О.П.), Вірьовка Надія –ІІ м в штовханні ядра ( тренер Баклан В.О.) .

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ВПРОВАДЖЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» ЙШЛОСЯ НА НАРАДІ

Це та багато інших важливих питань було обговорено на нараді керівників загальноосвітніх навчальних закладів та керівників дошкільних навчальних закладів району

На нараді також були присутні голова райдержадміністрації Віталій Супрун та голова  районної ради Роман  Бублик, вони надали відповіді на хвилюючі запитання керівників ЗНЗ, побажали наснаги та нових перемог у новому 2017-2018 навчальному році.