Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

КАРПЕНКО ОЛЕКСАНДР СТАВ ЧЕМПІОНОМ УКРАЇНИ В ЕСТАФЕТНОМУ БІГОВІ

18-20 червня  в м. Кропивницький  проходив чемпіонат України   з легкої атлетик

В змаганнях брав участь  учень тренера-викладача ДЮСШ Гливи Є.М. - Карпенко Олександр.  В складі збірної команди Сумської області Олександр став чемпіоном України в естафетному бігові.

ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ УЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ

16 червня відбулося виїзне засідання районного методичного об’єднання учителів фізики. 19 педагогів із 14 загальноосвітніх навчальних закладів Охтирського району відвідали музей популярної науки та техніки «Експериментаніум» та планетарій у м.Київ.

У «Експериментаніумі» учителі ознайомилися  з демонстраціями законів науки та явища навколишнього світу. Вони перевірили електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювали хитромудрий візерунок за допомогою маятника

У ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ РАЙОНУ ОРГАНІЗОВАНО 9 ЛІТНІХ МОВНИХ ТАБОРІВ

Літній англомовний табір -це вдале поєднання навчання та відпочинку.У загальноосвітніх  навчальних закладах Охтирського району було організовано           9 літніх мовних таборів.

14 червня на базі  Комишанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся зліт літніх мовних таборів.

Мета цього заходу – створити мотивацію для подальшого удосконалення навичок  володіння англійською мовою та для роботи в командах.

УЧНІ ДЮСШ ЗМАГАЛИСЯ НА ОБЛАСНОМУ ЧЕМПІОНАТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

10-12 червня   в м. Суми  проходив чемпіонат Сумської області   з легкої атлети.

В змаганнях брало участь 6 наших спортсменів. Кращих результатів досягли учні тренера-викладача ДЮСШ Гливи Є.М. - Карпенко Олександр  - ІІІ м біг 100 м та 200 м, Хижняк Руслан – 4 м біг 400 м, Панченко Ігор – ІІІ м біг 10 км, ІІ м біг 5 км, Тритяк Станіслав – І м в бігові на 100 м та 200 м.  

МЕТОДИСТИ РАЙОННОГО ВІДДІЛУ ОСВІТИ ТА КЕРІВНИКИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ ОТРИМАЛИ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВЕДЕННЯ ДІЛОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на базі районного методичного кабінету відділу освіти 7 червня відбувся методичний порадник «Ведення ділової документації з кадрових питань у загальноосвітніх навчальних закладах» для методистів районного методичного кабінету та керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

На заході були присутні методист з управлінської діяльності відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інститут післядипломної педагогічної освіти Перлик В.В.,начальник відділу освіти  райдержадміністрації Сітало В.Д.,