Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

В РАЙОНІ ТРИВАЄ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

11 листопада 2017 року на базі Чернеччинської загальноосвітньої школи          І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій. В олімпіаді взяли участь 36 здобувачів освіти  8-11 класів із 14 закладів освіти Охтирського району.

12 листопада 2017 року на базі Чернеччинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови. В олімпіаді взяли участь 29  здобувачів освіти  8-11 класів із 12 закладів освіти Охтирського району. 

В РАЙОНІ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

В Чернеччинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Протягом усього періоду змагань  

з 04 листопада  по 24 грудня олімпіади  буде проведено із 16 навчальних предметів. І традиційно старт відбувся з української мови та літератури. Після урочистостей, учасники олімпіади одразу приступили до роботи. В олімпіаді взяли участь 51 учень із 14 закладів освіти Охтирського району.

ПРОВЕДЕНО МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

02 листопада 2017 року на базі Чернеччинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено методичний порадник для вчителів української мови та літератури «Особливості підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів до зовнішнього незалежного оцінювання»

У роботі  взяло участь  12  учителів-філологів загальноосвітніх навчальних закладів Охтирського району, методист з української мови та літератури відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Шерстюк Л.М., завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Охтирської РДА Шульга І.Б., методист районного методичного кабінету Панченко М.Л.

НА БАЗІ ХУХРЯНСЬКОЇ ШКОЛИ ПРОХОДИВ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ

1 листопада 2017 року  на базі Хухрянської ЗОШ І-ІІІ ст. проходив турнір з міні-футболу серед учнів ДЮСШ 2004 – 2006 р.н.. В змаганнях брало участь  6 команд,  40 учнів

Турнір проходив з метою набуття спортивного досвіду учнями відділення футболу. І м зайняли вихованці тренера-викладача Кулініча А.П., ІІ м – Ральцева О.М., ІІІ м – Дідова О.П.             

КОРЕКЦІЙНА РОБОТА З СУПРОВОДУ ДІТЕЙ БАТЬКІВ-УЧАСНИКІВ АТО

На базі Хухрянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся методичний порадник за участі методиста з управлінської діяльності СОІППО Іванченко І.І. та завідувача навчально-методичного центру психологічної служби Марухіної І.В.

Темою методичного порадника була «Корекційна робота з супроводу дітей батьків-учасників АТО». Розглядалися актуальні напрямки та зміст соціально-педагогічної роботи класного керівника, практичного психолога, соціального педагога з дітьми в умовах конфліктних та постконфліктних ситуацій.