Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Щороку 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.

Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми. Але ми самі повинні бути уважними та обережними.

САНАТОНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ У 2018 РОЦІ

З метою організації оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, у 2018 році повідомляємо, що постраждалим громадянам 1 категорії, які бажають стати на чергу для санаторно-курортного лікування у наступному році необхідно до 10 жовтня 2017 року звернутися (особисто) до відділу персоніфікації та автоматизованої обробки інформації управління соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації  і надати такі документи:

ПРОФІЛАКТИКА ТРАВМАТИЗМУ

 

Травматизм - сукупність виниклих травм у певних групах населення. Розрізняють травматизм виробничий (у промисловості, сільському господарстві, транспорті, будівництві та інших галузях) та невиробничий.

Основні причини виробничого травматизму - незадовільні умови праці, недосконалі або несправні знаряддя виробництва або неправильна їх експлуатація, фізичний стан працюючої особи, тощо. 

ЛЕГАЛЬНА ПРАЦЯ - ЗАПОРУКА СОЦІАЛЬНОЇ ЗАХИЩЕНОСТІ

 

Більшість роботодавців працюють у законодавчому полі. Але є й такі, хто, намагаючись отримати якомога більший прибуток, ухиляються від сплати податків, використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин та пропонують заробітну плату «в конвертах».

ВИПЛАТА ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА КОНТРОЛІ

 

Спеціалістами управління  соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації здійснюється щотижневий моніторинг стану виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї, аналітичні матеріали та звіти надаються до департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.