Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

РАЙОННА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ ЗАВЖДИ ДІЄ В ІНТЕРЕСАХ ДІТЕЙ

21 серпня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини за участі тимчасово виконуючого обов’язки голови Охтирської районної державної адміністрації Наталії ОКРАЙЧЕНКО

У ході засідання члени комісії розглянули ряд питань порядку денного, зокрема влаштування під опіку неповнолітньої дитини та надання висновку служби у справах дітей Охтирської районної державної адміністрації про доцільність позбавлення батьківських прав жительки району. 

ПОСЛУГА #МуніципальнаНяня ДЛЯ СУМЧАН: РОЗМІР ВІДШКОДУВАННЯ ЗБІЛЬШИВСЯ

З початку 2019 року в Україні стартувала програма уряду, направлена на компенсацію молодим батькам витрат на няню для дитини до 3 років. В рамках правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство», яка розгорнута в межах загальнонаціонального проєкту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівці юстиції Сумщини інформують громадян щодо даної ініціативи та змін, які відбуваються

РОЗМІР ВІДШКОДУВАННЯ ЗБІЛЬШИВСЯ

З липня 2019 року в Україні збільшився розмір прожиткового мінімуму. Разом з тим, збільшилась й сума відшкодування за послуги муніципальної няні. Так, наразі розмір компенсації становить 1699 гривень щомісяця. 

В УКРАЇНІ ПОЧАЛА ПРАЦЮВАТИ ІНІЦІАТИВА «СІМЕЙНІ РАДНИКИ»

Домашнє насильство та насильство за ознакою статі є одним із проявів порушення прав людини

З метою запобігання та протидії цьому негативному явищу Україна взяла на себе зобов’язання виконання низки міжнародних документів. Домашнє насильство є однією з найбільш гострих соціальних проблем, від якої страждають як жінки, так і чоловіки. Найбільш вразливими є жінки та діти.