Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

Реалізуємо соціальні ініціативи

 

Стан наповнення Централізованого банку даних з проблем інвалідності щодо видачі технічних засобів реабілітації, одержання реабілітаційних послуг розглянуто на апаратній нараді райдержадміністрації.

«Інтеграція людей з особливими потребами у суспільсті неможлива без забезпечення їх технічними та іншими засобами реабілітації. Одним із завдань соціальних ініціатив Президента України - є забезпечення потребуючих інвалідів протезами та кріслами колісними», - зазначив начальник управління соціального захисту Валерій Павлюк.

На сьогодні, в Охтирському районі проживає 1211 інвалідів різних категорій, у тому числі 83 дитини-інваліда.

Для вирішення даного питання у 2012 році було введено в дію новий Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 року № 321.

Протягом 2012 року до управління з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації звернулось 107 громадян, видано 58 направлень на забезпечення протезно-ортопедичними виробами та 132 направлення на забезпечення технічними засобами реабілітації, видано 42 інвалідних візка, 55 палиць, 18 милиць, 3 ходунки, 3 засоби гігієни, 1 меблі та 2 засоби для спілкування та обміну інформацією. Всі дані щодо видачі технічних засобів реабілітації занесені до Централізованого банку даних з проблем інвалідності.

Протягом І кварталу 2013 року до управління з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації звернулось 33 громадян, видано 40 направлень на забезпечення протезно-ортопедичними виробами та технічними засобами реабілітації. За І квартал 2013 року видано 4 інвалідних візки, 5 палиць, 1 ходунки, 2 засоби гігієни, 1 стіл при ліжковий.