Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗАРПЛАТА В “КОНВЕРТАХ” - ЦЕ МАЙБУТНЄ БЕЗ ГАРАНТІЙ І ВПЕВНЕНОСТІ

Використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, які істотно впливають на майбутнє громадян.

Так, погоджуючись на це, найманий працівник власноручно позбавляє себе права на зарахування періоду роботи в страховий стаж, згідно якому обчислюються пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, лікарняні і тому подібне.

 

На жаль, на сьогоднішній день виплата заробітної плати в “конверті” і нелегальна робота стали сумною нормою життя. Виплати “в конвертах” є одним з ланок ланцюга тіньової економіки.

 Ще раз нагадуємо громадянам, що зарплата в “конвертах” – це майбутнє без гарантій і упевненості! Необхідно вже зараз поклопотатися про своє “завтра” і не погоджуватися на отримання нелегальної заробітної плати. Ваше право – нести в свої сім'ї добробут і спокій, отримувати певні соціальні гарантії.

Охтирська ОДПІ ОДПІ закликає працедавців всіх форм власності не порушувати законодавство та відмовитись від виплати найманим працівникам заробітної плати в “конвертах”.