Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

УПРАВЛІННЯ СОЦЗАХИСТУ ПРИЙМАЮТЬ ДОКУМЕНТИ У ДІЇ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ ВПО ТА ДОВІДКИ ДЛЯ ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ ЛЮДЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Відтепер не обов’язково мати з собою фізичні документи чи їх копії. Достатньо  поділитись необхідними документами у кілька кліків через Дію

Це стало можливим завдяки інформаційним обмінам сервісу Дія та Єдиної інформаційної системи соціальної сфери. 

«Відтепер в управліннях соцзахисту доступний шеринг документів з Дії при оформленні довідки та допомоги для внутрішньо переміщених осіб, а також при отриманні відповідного документу для перетину кордону людьми з інвалідністю. Це стало можливим саме завдяки впровадженню ЄІССС. Ми продовжуємо цифровізовувати соціальну сферу, тож з часом шеринг буде доступний при оформлені й інших соцпослуг, допомог», – наголосив на важливості сервісу заступник Міністра соціальної політики України  з питань цифрового розвитку, цифрових  трансформацій і цифровізації Костянтин КОШЕЛЕНКО.

«Продовжуємо працювати над тим, щоб створити найзручнішу країну з точки зору отримання послуг. Шеринг в управліннях соцзахисту населення – це можливість поділитись копією свого документа у Дії у кілька кліків – говорить керівник із розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислав Банік. – Для цього вам потрібно лише мати необхідний документ у Дії, дати працівнику зчитати номер під штрихкодом і підтвердити передачу копії».

Тож, якщо ви завітали до управлінь соціального захисту для оформлення допомоги ВПО чи довідки щодо наявної інформації про осіб з інвалідністю для перетину кордону людям з інвалідністю, відтепер можете поділитись копією паспорта громадянина України, картки платника податків (РНОКПП) та свідоцтва про народження у кілька кліків, якщо маєте їх в застосунку Дія. 

Щоб поділитись копією документа, потрібно: зайти у застосунок Дія, натиснути на документ, яким потрібно поділитись, вибрати штрихкод, надати працівнику управління соцзахисту зчитати штрихкод, підтвердити запит на передачу копій документів  у застосунку Дія.

Шеринг документів допоможе уникнути помилок при внесенні ваших персональних даних у базу та пришвидшить обслуговування. 

За матеріалами: https://www.msp.gov.ua/news/22287.html