Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ВЕТЕРАНІВ – ПОЛІПШУЄМО ЇХ ЖИТЛОВІ УМОВИ

 

У рамках реалізації Державної програми забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни у 2012 році придбано 11 квартир, в 2013 році заплановано придбати ще 9 квартир

«Підвищення якості життя людей – основа соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА. Особливу увагу Глава держави приділяє питанням соціального захисту ветеранів війни, вирішенню їх житлових потреб», – зазначила в «прямому ефірі» обласного радіо заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО.

За її словами, в області активно запроваджується Державна програма забезпечення житлом інвалідів війни.

«Минулого року для вирішення житлових потреб інвалідів війни обласною владою придбано 5 квартир в місті Ромни, 4 – в Конотопі та 2 квартири в Білопіллі на загальну суму майже півтора мільйона гривень. У цьому році на реалізацію даної програми Сумській області з Державного бюджету виділено 1 мільйон 992 тисячі гривень. Сьогодні ми отримали 757 тисяч гривень. З них 455 тисяч гривень спрямували на придбання двох квартир в містах Кролевець та Суми. Також укладено договір на придбання квартири в місті Шостка. До кінця року планується поліпшити житлові умови ще 6 інвалідів війни в трьох населених пунктах області», – повідомила посадовець.