Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВЛАДА ВИКОНУЄ ВЗЯТІ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ

 

Підтримка з боку держави дає можливість забезпечувати належний рівень соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями

Підвищення соціальних стандартів - головне завдання і Президента, і Уряду, яке послідовно вже протягом трьох років виконується шляхом прийняття відповідних рішень щодо підвищення зарплат, пенсій, різних видів допомоги.

Наголосив під час наради голова Охтирської райдержадміністрації Анатолій Коваль.

Нещодавно Микола Азаров під час зустрічі з представниками громадських організацій інвалідів сказав: «Незважаючи на непросту економічну ситуацію в країні, пов'язану зі світовою кризою, рецесією на ринках, зменшенням доходів від зовнішньої торгівлі, проблемами з експортом товарів у Російську Федерацію, низкою інших проблем, пов'язаних з високими цінами на газ, - соціальні виплати ми закриваємо. На ці цілі грошей в країні вистачає».

«В Україні, на відміну від багатьох країн, вдалося цього року зберегти розміри соціальних гарантій і виплат, по деяких категоріях - навіть збільшити. Першочергова увага влади приділяється захисту найуразливіших категорій громадян - тих, для кого допомога і підтримка держави є єдиним засобом до існування», - зазначив Анатолій Коваль.

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в Україні модернізована робота соціальних служб. Так, в 2012 році ряди соціальних служб поповнили 12 тисяч фахівців (в Охтирському районі – 15). Зараз в Україні понад 50 тисяч соціальних працівників. Фахівці постійно працюють з громадянами для виявлення людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

«Серед основних одержувачів соціальних послуг - сім'ї з проблемами алко-, наркозалежності, насильства, ВІЛ/СНІДу, діти, позбавлені батьківського піклування, прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу, а також діти та молодь з інвалідністю, самотні літні люди», - проінформувала директор Охтирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Нестеренко.

Анатолій Коваль наголосив, що владою проведений значний обсяг роботи щодо підтримки громадян, які потребують соціальної допомоги та піклування.