Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ІГОР ЯГОВДИК: «ДБАЮЧИ ПРО ІНВАЛІДІВ, ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ДОСТУПНІСТЬ ДО ОБ’ЄКТІВ ІНФРАСТРУКТУРИ ОБЛАСТІ»

 

У всіх новобудовах Сумщини створені умови для безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями

«Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ наголошує на першочерговості заходів щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями. Для цього розпорядженням голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ затверджена відповідна програма. Сьогоднішній семінар – один із шляхів пошуку ефективних механізмів забезпечення доступності до об’єктів інфраструктури області, для подальшої реалізації яких потрібна спільна, системна робота влади та громадськості», – підкреслив заступник голови облдержадміністрації, голова обласного комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури регіону Ігор ЯГОВДИК у ході регіонального семінару на тему «Життя без бар’єрів».

За його словами, нині в області проводиться комплексна робота щодо оснащення об’єктів інфраструктури пандусами, кнопками виклику, обладнання світлофорів звуковими сигналами.   

У ході семінару Ігор Яговдик наголосив, що доступними мають бути, перш за все, заклади охорони здоров’я, культури, будівлі органів місцевого самоврядування, соціального захисту населення, правоохоронних органів, судів, житлових будинків, магазинів, а також автобусні та залізничні станції.

Активіст Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея України», член комітету доступності Мінрегіонбуду України Володимир АЗІН висловив переконання, що завдяки наполегливій співпраці влади та громадськості, маломобільні групи населення матимуть можливість повноцінно жити в сучасній країні.

У ході семінару представники комітетів доступності, громадських організацій інвалідів, контролюючих установ, проектних і будівельних організацій визначили основні напрямки діяльності щодо забезпечення доступності до будівель і споруд різного призначення та інженерно-транспортної інфраструктури людей з обмеженими фізичними можливостями, які буде реалізовано у регіоні.