Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

В МІСТІ ДНІПРО ПРОХОДИВ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИ

23-24 вересня в м. Дніпро  проходив чемпіонат України   з легкої атлети (марафонський біг)

В змаганнях брали участь  учні тренера-викладача ДЮСШ Гливи Є.М. – Панченко Ігор та Самсонов Максим. Спортсмени стали призерами змагань зайнявши відповідно ІІ та ІІІ м в категорії молодь.

В МІСТІ СУМИ ПРОХОДИЛИ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИ СЕРЕД УЧНІВ ДЮСШ

21-23 вересня в м. Суми  проходили обласні змагання   з легкої атлети серед учнів ДЮСШ

В змаганнях брало участь 19  учнів . Переможцями та призерами змагань стали: Карпенко Олександр – І та ІІ м в бігові на 100 та 200 м, Манько Лілія, Боровенська Анна, Мар’єта Анна, Татарова Анастасія – ІІІ м естафетний біг ( тренер Глива Є.М.), Занозюк Надія – І м – біг 400 м (тренер Король О.П.), Пилипенко Наталія – І м, Кобрінович Дар’я – ІІ м в потрійному стрибку (тренер Дідов О.П.), Вірьовка Надія –ІІ м в штовханні ядра ( тренер Баклан В.О.) .

КАРПЕНКО ОЛЕКСАНДР СТАВ ЧЕМПІОНОМ УКРАЇНИ В ЕСТАФЕТНОМУ БІГОВІ

18-20 червня  в м. Кропивницький  проходив чемпіонат України   з легкої атлетик

В змаганнях брав участь  учень тренера-викладача ДЮСШ Гливи Є.М. - Карпенко Олександр.  В складі збірної команди Сумської області Олександр став чемпіоном України в естафетному бігові.

УЧНІ ДЮСШ ЗМАГАЛИСЯ НА ОБЛАСНОМУ ЧЕМПІОНАТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

10-12 червня   в м. Суми  проходив чемпіонат Сумської області   з легкої атлети.

В змаганнях брало участь 6 наших спортсменів. Кращих результатів досягли учні тренера-викладача ДЮСШ Гливи Є.М. - Карпенко Олександр  - ІІІ м біг 100 м та 200 м, Хижняк Руслан – 4 м біг 400 м, Панченко Ігор – ІІІ м біг 10 км, ІІ м біг 5 км, Тритяк Станіслав – І м в бігові на 100 м та 200 м.  

ВІДБУВСЯ ЗОНАЛЬНИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

В м. Тростянець 28 травня відбувся зональний етап чемпіонату області з футболу серед ветеранів (40+).

Команда Охтирського району посіла перше місце, перемігши команду Тростянця 3:0 та Лебедина 1:0. В наступному етапі суперниками будуть команди з Сумського р-ну та м. Недригайлів.