Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ШКОЛЯРІ СУМЩИНИ ПРИВЕЗЛИ СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ З УГОРЩИНИ

Збірна українських школярів виборола 12 золотих, 20 срібних і 20 бронзових медалей на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед учнів Combat Games. Фінал змагань та нагородження переможців відбулося у Будапешті

Українська команда у підсумку здобула 52 медалі – це найбільша кількість нагород серед 20 країн світу.

До складу української збірної увійшли понад 70 учнів з 17 регіонів країни. Від Сумської області участь взяли 5 спортсменів, 4 з яких зайняли призові місця: ДЕМ’ЯНОВСЬКИЙ Дмитро – бронзовий призер з греко-римської боротьби, ХУДЖАДЗЕ Імед – бронзовий призер з греко-римської боротьби, ЗАСУЛЬСЬКА Юлія – срібний призер з дзюдо, ПАЩЕНКО Олег – срібний призер з карате.

«Щиро вітаю наших спортсменів і спортсменок з перемогою на цих престижних змаганнях. Такий результат свідчить не тільки про гарну спортивну підготовку, а й про бажання дітей гідно представляти нашу країну на міжнародних заходах, доводити першість та бути кращими.   Переконаний, що з такою молоддю нам вдасться побудувати успішне майбутнє та позитивний імідж України на міжнародній арені», –   зазначив заступник Міністра освіти і науки Роман ГРЕБА.

Змагання проходили у п’яти видах спорту - вільній боротьбі, греко-римській боротьбі, дзюдо, карате та тхеквондо.