Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СУМСЬКІ ЮНІОРИ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ 2 ЕТАПУ КУБКА УКРАЇНИ З СУДНОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ

У змаганнях взяли участь 43 учасника команд з Києва, Дніпра, Полтави та Кременчука

Завдяки гарним виступам молодих спортсменів Сумщини, наша команда посіла ІІ місце 2 етапу Кубку України серед юніорів.

У змаганнях серед дорослих спортсменів команді Сумщини вдалося здобути дві нагороди. У категорії моделей Expert студентка факультету ЕлІТ Євгенія РУДЕНКО була третьою. Також бронзу в категорії моделей HYDRO першість здобув асистент кафедри ПМ та ТКМ Павло РУДЕНКО.

У той же час, сумські юніори порадували себе і своїх тренерів гарними здобутками. У категорії моделей mini HYDRO (ю) першу в своїй кар'єрі перемогу святкував Олексій ДУДНИК, а бронзу в цій же категорії виборов Микита ТЕРЕЩЕНКО.

Юніори Глухівського центру позашкільної освіти також мають високі результати. Зокрема Дмитро БОРЩ, Іван НАУМЕНКО та Кирило ТУМАН зайняли увесь п'єдестал у категорії моделей mini MONO і посіли третю сходинку в командній гонці mini team. Ще дві срібні нагороди у категоріях HYDRO 1 та mini Expert дісталися Кирилу Туману. Також срібло в категорії MONO 1 виборов Іван Науменко.

Довідково: З 21 по 23 червня на водно-веслувальній базі СумДУ пройшов 2 етап Кубку України з судномодельного спорту секції «М» (швидкісні радіокеровані моделі). Кубок України для кожної категорії моделей поділений на дві частини: юніори та дорослі. Наймолодшому учаснику тільки-но виповнилось 7 років, а найстарші вже майже пенсійного віку.