Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ПЕРЕМОЖНО ВИСТУПИЛИ НА ЗИМОВОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ У ПРИМІЩЕННІ

Більше ніж 500 атлетів з 24 регіонів України, Киргизстану та Туреччини боролися за перемоги в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету

Перші два дня змагань принесли спортсменам Сумщини дві медалі. У перший день наш земляк Ігор МУСІЄНКО здобув золото у штовханні ядра. До 20 метрів спортсмен наблизився вже у першій спробі, штовхнувши ядро на 19,95 м. У другій додав ще 5 сантиметрів і переміг з результатом 20,00 метрів.

Наступного дня у фіналі забігу на 400 м серед чоловіків Олександр ПОГОРІЛКО  у запеклій боротьбі на фініші здобув 2-е місце з результатом 47.78 с, та здобув срібну нагороду

В останній день змагань, 22 лютого, у забігові на 3 000 метрів з перешкодами серед молоді, сумчанка Анастасія ЛУКАШЕВИЧ виборола «бронзу».

Сумська чоловіча естафетна четвірка Олексій СЕРГІЄНКО, Євген ШВЕЦЬ,  Ярослав ДЕМЧЕНКО, Олександр ПОГОРІЛКО святкувала перемогу в естафеті 4х400 м з результатом 3:19.11. Також цей результат був переможним серед молоді.

В естафеті 4х400м серед жінок (молодь) четвірка з Сумщини Вікторія ЛУНІКА, Ірина КОВАЛЬ, Дарина МАСЛЮК, Анна ЦИБУЛЬНІК виборола 1-е місце з результатом  4:03.50.