Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРЕЗЕНТОВАНО ПРОЕКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ФУТБОЛУ ОХТИРЩИНИ!

В Охтирському районному будинку культури презентовано проект  програми розвитку дитячо-юнацького футболу в Охтирському районі на 2013-2015 роки

Метою програми є розвиток масового дитячо-юнацького футболу та поліпшення здоров’я дітей і підлітків.

Щорічно на фінансування програми буде виділено 0,5 млн. грн. – наголосив під час виступу голова райдержадміністрації Анатолій Коваль.

Програма  буде реалізована в рамках нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», планується що за результатами програми кількість дітей які будуть залучені до футболу зросте до 2000 осіб, збільшиться кількість змагань серед дітей у 3 рази (Кубок району, Чемпіонат району, Кубок ЗНЗ та першість району) а головне зниження захворюваності серед дітей до 30%.

За інформацією начальника відділу освіти молоді та спорту Віри Сітало в районі буде побудовано 6 майданчиків зі штучним покриттям в селах  Хухра, Бугрувате, Грунь, Комиші та Чупахівка.

Пропонується п’ять напрямків реалізації програми : відкриття секцій ДЮСШ на базі Грунської, Рибальської, Куземинської ЗОШ І-ІІІ ст. та Олешнянського НВК, інфраструктура, урок футболу, стимулювання вчителів та тренерів, дворовий футбол.